Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 72H | Możliwość zakupu na RATY

Wentylacja

Kurtyny powietrzne - rewolucja w oszczędzaniu energii
W dzisiejszym świecie, gdzie zarówno ekologiczne jak i ekonomiczne wyzwania nabierają coraz większego znaczenia, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie oszczędzania energii staje się kluczowe dla przedsiębiorstw i gospodarstw domowych. W tym kontekście, kurtyny powietrzne wyróżniają się jako jedno z najbardziej obiecujących rozwiązań, oferując znaczące korzyści zarówno dla środowiska, jak i budżetu.
Czytaj więcej
Wentylacja mechaniczna czy grawitacyjna - co lepiej wybrać?

Standardowa wentylacja grawitacyjna służy do utrzymywania optymalnych warunków atmosferycznych w budynkach, ale nie w każdym przypadku istnieje możliwość jej zamontowania. Alternatywą jest wtedy wentylacja mechaniczna. Czym różnią się od siebie poszczególne rodzaje i która z nich jest lepszym wyborem?

Czytaj więcej
Rekuperacja do domu - czyste i świeże powietrze
Rekuperacja znana też jako wentylacja mechaniczna, to coraz popularniejsze rozwiązania stosowane w domach i biurach. Świeże, przefiltrowane i posiadające odpowiednią temperaturę powietrza to duża korzyść dla zdrowia oraz zachowania komfortu cieplnego w budynku.
Czytaj więcej
7 rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę wybierając system kominowy do kotła kondensacyjnego.
Kotły kondensacyjne w ostatnim czasie stały się bardzo popularne, dzięki nim, ze spalin odzyskać możemy dodatkową ilość ciepła, które w tradycyjnym kotle “uciekłoby” przez komin. Jednak inwestycja w kocioł kondensacyjny nie kończy się na jego zakupie. Zakup do nowego domu czy wymiana w starym, kotła na kondensacyjny wiąże się również z odpowiednim dostosowaniem układu odprowadzającego spaliny czyli komina.
Czytaj więcej
15 korzyści dla których warto zainwestować w pompę ciepła.

Szukając rozwiązań grzewczych coraz częściej oprócz na korzyści finansowe zwracamy uwagę na ekologię, a także wygodę. W ostatnim czasie zarówno w Polsce jak i za granicą coraz popularniejsze staje się stosowanie pomp ciepła. Są to urządzenia pobierające ciepło ze środowiska, które następnie przetwarzają na ciepło wykorzystywane do ogrzania pomieszczeń czy wody użytkowej. 

Czytaj więcej
pixel