Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 72H | Możliwość zakupu na RATY

Blog

Kabina prysznicowa - z brodzikiem czy bez?

Decyzja o wyborze kabiny prysznicowej jest jednym z kluczowych momentów podczas projektowania lub remontowania łazienki. Odpowiedź na pytanie, czy lepiej wybrać kabinę prysznicową z brodzikiem czy bez, zależy od wielu czynników, w tym od preferencji estetycznych, dostępnego budżetu, a także specyfiki samej łazienki. Niniejszy artykuł ma na celu rzetelne przedstawienie zalet i wad obu rozwiązań, aby ułatwić Cj dokonanie świadomego wyboru najlepiej dopasowanego do potrzeb ich klientów.

 

Czytaj więcej
Jaki wybrać zmiękczacz wody do domu?

Decyzja o wyborze zmiękczacza wody do domu jest istotną kwestią, bowiem ma długoterminowy wpływ na jakość życia domowników, efektywność systemów grzewczych oraz trwałość instalacji wodociągowej. Dobór odpowiedniego urządzenia do uzdatniania wody wymaga zarówno fachowej wiedzy, jak i zrozumienia specyficznych potrzeb domostwa. Poniżej przedstawiamy kompleksowy przewodnik, który pomoże Ci w wyborze najlepszego zmiękczacza wody.

 

Czytaj więcej
Jak zamontować pisuar w łazience?
Pisuary są popularnym rozwiązaniem nie tylko w przestrzeniach publicznych, ale coraz częściej instaluje się je również w domowych łazienkach. Zapewniają one wygodę użytkowania oraz są bardziej ekonomiczne pod względem zużycia wody. Montaż pisuaru w łazience to zadanie, które może wydawać się skomplikowane, ale przy odpowiednim przygotowaniu i narzędziach jest całkowicie wykonalne. W tym artykule przedstawimy krok po kroku, jak prawidłowo zamontować pisuar, zwracając uwagę na wszystkie kluczowe aspekty tego procesu.
Czytaj więcej
Bidet - czy warto mieć go w swojej łazience?
Współczesna łazienka to miejsce, które łączy w sobie funkcjonalność, komfort i estetykę. Dlatego też, coraz częściej, oprócz standardowych urządzeń sanitarnych, w łazienkach pojawiają się bidety – rozwiązanie, które jeszcze niedawno było uważane za luksusowe, dziś staje się coraz bardziej powszechne. Czy warto zainwestować w bidet i jakie korzyści może przynieść jego montaż w naszej łazience? Przekonaj się czytając poniższy artykuł!
Czytaj więcej
Pisuar w domu - czy warto go zamontować?
Pisuar - choć tradycyjnie kojarzony głównie z publicznymi toaletami czy męskimi łazienkami w barach i restauracjach, coraz częściej znajduje swoje miejsce także w prywatnych domach. Decyzja o montażu pisuaru w domu to praktyczne rozwiązanie, które może znacząco wpływać na codzienne funkcjonowanie gospodarstwa domowego. W niniejszym artykule przyjrzymy się, dlaczego warto rozważyć taką instalację i jakie korzyści może ona przynieść. Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej
pixel