Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

Elektronarzędzia

Elektronarzędzia to narzędzia napędzane elektrycznie lub akumulatorowo, które ułatwiają wykonywanie różnych prac zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i w domu. Są wygodne, efektywne i pozwalają na wykonywanie wielu prac w krótkim czasie i przy minimalnym wysiłku - zwłaszcza w porównaniu z ręcznymi narzędziami tradycyjnymi. Spośród elektronarzędzi wyróżnić możemy na przykład młotowiertarki, wiertarko-wkrętarki, szlifierki kątowe czy gwintownice. 

Elektronarzędzia w ofercie Terme.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego Terme.pl znajduje się szeroki asortyment narzędzi i urządzeń pomiarowych, w tym elektronarzędzi oraz kompatybilnych z nimi akumulatorów i części, takich, jak wiertła, kamienie do zgrzewarki, uchwyty bitów, zestawy pił czy śruby. Dostępne są produkty znanych marek docenianych zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów - takie jak MILWAUKEE, PROFIX, LOGO-TOOLS, ROTHENBERGER czy NANOPANEL.

Młotowiertarki

Młotowiertarka to rodzaj elektronarzędzia, które jest bardzo przydatne w pracach budowlanych i remontowych, wymagających wiercenia otworów w twardszych materiałach, takich jak beton, cegła czy kamień oraz do kucia, rozdrabniania i usuwania betonu lub innych materiałów budowlanych. Nazwa "młotowiertarka" pochodzi od dwóch funkcji, jakie pełnią te narzędzia - wiercenia otworów przy pomocy wiertła obracającego się wokół osi oraz uderzania młotem w beton lub inny twardy materiał. Niektóre młotowiertarki posiadają również funkcję wibracji, która ułatwia usuwanie materiału z otworu. Młotowiertarki są dostępne w różnych rozmiarach i mocach, aby dopasować się do różnych potrzeb użytkowników.

Wiertarko-wkrętarki udarowe

Wiertarko-wkrętarka udarowa to rodzaj elektronarzędzia budowlanego, które umożliwia wiercenie otworów w różnych, nawet bardzo twardych materiałach, takich jak drewno, metal, cegła czy beton. Wiertarko-wkrętarka udarowa jest bardzo przydatnym narzędziem w budowlance i przy wykonywaniu remontów. Wiertarko-wkrętarki udarowe są zazwyczaj zasilane prądem elektrycznym i wyposażone w regulację prędkości obrotowej, co umożliwia dostosowanie prędkości wiertła do materiału. Niektóre modele posiadają również systemy ochrony przed przeciążeniem oraz funkcję pracy obrotowej w obie strony, co ułatwia wkręcanie i wykręcanie śrub.

Szlifierki kątowe

Szlifierka kątowa to rodzaj elektronarzędzia, które służy do szlifowania i cięcia różnego rodzaju materiałów, takich jak drewno, metal, kamień, ceramika czy tworzywa sztuczne. Nazwa "kątowa" odnosi się do kąta nachylenia tarczy szlifierskiej, która jest ustawiona pod kątem prostym w stosunku do uchwytu narzędzia. Szlifierki kątowe składają się zwykle z silnika elektrycznego, uchwytu narzędzia, tarczy szlifierskiej i osłony tarczy. Tarcza szlifierska może być wykonana z różnych materiałów, takich jak węglik spiekany, diament, ceramika lub żywica sztuczna, w zależności od jej zastosowania. Osłona tarczy ma za zadanie chronić użytkownika przed odpryskami i pyłem powstającym podczas pracy.

Jest to jedno z najpopularniejszych narzędzi stosowanych w pracach remontowych, budowlanych czy stolarskich. Szlifierki kątowe są bardzo przydatne przy takich zadaniach, jak przygotowywanie powierzchni przed malowaniem, usuwanie rdzy, cięcie rur i blach czy kształtowanie kamieni i drewna. Urządzenia dostępne są w różnych rozmiarach i mocach, aby dopasować się do różnych potrzeb użytkowników.

Gwintownice elektryczne

Gwintownica elektryczna to rodzaj elektronarzędzia, które służy do tworzenia gwintów w różnego rodzaju elementach, takich jak śruby, nakrętki czy kołki. Pozwala na łatwe i precyzyjne tworzenie gwintów w stali, aluminium, mosiądzu czy tworzywach sztucznych. Jest to narzędzie elektromechaniczne, które do swojego działania wykorzystuje siłę obrotową. Składa się zwykle z silnika elektrycznego, uchwytu na materiał, na którym tworzony jest gwint, i specjalnego wrzeciona z ostrzem gwintowniczym, które kręci się z dużą prędkością. Gwintownica elektryczna znajduje zastosowanie w branży przemysłowej, mechanicznej, motoryzacyjnej, budowlanej czy remontowej. Dostępne są różne modele gwintownic elektrycznych, które pozwalają na tworzenie gwintów różnych rodzajów i rozmiarów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą elektronarzędzi w sklepie internetowym Terme.pl!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1134 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-18
Zamówienie dotarło szybko. Polecam
2024-06-18
Bardzo szybka wysyłka. Wszystko ok.
pixel