Opinie o Nas         

Środki instalacyjne i montażowe (4)

Środki instalacyjne i montażowe, takie jak np. inhibitor korozji, wykorzystuje się do czyszczenia i ochrony różnych systemów. Preparaty te muszą cechować się przede wszystkim trwałością, bowiem wszelkie środki tego typu mają duży wpływ na zwiększenie wydajności instalacji i wydłużenie żywotności jej poszczególnych elementów, gdyż usuwają powstałe tam zanieczyszczenia i spowalniają pojawienie się nowych. 

Inhibitor korozji do instalacji CO

Inhibitor korozji to uniwersalna substancja, która jest wykorzystywana w celu ochrony CO przed negatywnym działaniem korozji i kamienia kotłowego. Zazwyczaj może być stosowana w instalacjach niskotemperaturowych, wysokotemperaturowych i mieszanych. Inhibitor korozji do instalacji CO jest także odpowiedni dla systemów wykonanych z różnych materiałów (np. połączenie stali, PP, mosiądzu, aluminium, miedzi).

Środki do czyszczenia instalacji CO

Podobne zastosowanie jak inhibitory mają środki do czyszczenia instalacji CO. Ich głównym zadaniem jest zapobieganie odkładaniu się osadów biologicznych i kamienia. Również mogą być wykorzystywane w każdym typie instalacji bez względu na temperaturę. Są kompatybilne z wszystkimi rodzajami metali i materiałów, z jakich wykonane jest centralne ogrzewanie. Dzięki ich użyciu sprawność grzewcza systemu zostaje przywrócona. 

Środki instalacyjne i montażowe w sklepie Terme.pl

Terme.pl to gwarancja najwyższej jakości proponowanych produktów. W sklepie można znaleźć różne materiały, narzędzia i akcesoria przydatne w pracach remontowo-budowlanych. Wśród nich jest chemia instalacyjna, czyli profesjonalne środki, takie jak np. inhibitor korozji do CO czy środki do czyszczenia instalacji CO wspomagające roboty naprawcze i konserwacyjne. W Terme.pl dostępne są wyroby szanowanych marek (m.in. TOP-THERM, ARMACK, AGAM, KELLER, GEB), które mają stosowne atesty. Odpowiednio dobrane i prawidłowo stosowane preparaty chemiczne przyczyniają się do wzrostu wydajności danej instalacji, dlatego warto w nie zainwestować!

pixel