Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

Sprzęgła hydrauliczne z izolacją

Sprzęgła hydrauliczne wykorzystuje się w systemach z pompami, które mają kilka obiegów grzewczych. Zaś tego typu instalacje stosuje się w nowoczesnych budynkach mieszkalnych i obiektach komercyjnych, w których występuje np. ogrzewanie podłogowe wraz z grzejnikami. Sprzęgła tego typu mają za zadanie zachować prawidłowy przepływ ciepła pomiędzy urządzeniem grzewczym a instalacją odbiorczą.

Izolowane sprzęgło hydrauliczne – minimalizacja strat energii cieplnej

Sprzęgła hydrauliczne z izolacją są najchętniej wybieranymi modelami przez Klientów. Ocieplanie jest bowiem dodatkiem, dzięki któremu utrata ciepła z instalacji jest minimalna. Przy zakupie sprzęgła z termoizolacją należy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego jest ona wyprodukowana, ponieważ rodzaj izolacji ma wpływ na skuteczność ograniczania utraty ciepła.

Izolacja z pianki PE ma zazwyczaj formę otulin, mat lub płyt. Można je wykorzystywać w zakresie temperatury danego czynnika od –50 do 110 stopni Celsjusza. Pianka tego typu ma także funkcję akustyczną i jest odporna na substancje agresywne. Ocieplenie z pianki PUR ma postać pianki lub płyt i wykorzystuje się je dla temperatur od –60 do 150 stopni Celsjusza. Dodatkową jej funkcją jest zdolność tłumienia dźwięków. 

Bez względu na materiał, każda nasza izolacja jest szybka i prosta w montażu, a sprzęgła hydrauliczne w nią wyposażone są znakomitą inwestycją, jeśli chcesz ograniczyć koszty ogrzewania domu. Ocieplenie, oprócz wspomnianej już funkcji ograniczania strat ciepła, zapewnia też ochronę przed korozją, wilgocią oraz obciążeniami dynamicznymi.

Sprzęgła hydrauliczne w ofercie sklepu Terme.pl

Terme.pl to sklep z wieloletnim doświadczeniem w branży remontowo-budowlanej. W naszym asortymencie są sprzęgła hydrauliczne, takich marek jak AFRISO czy ELTERM. Nasi Klienci zazwyczaj chętnie kupują urządzenia z dodatkową izolacją, gdyż wówczas są one efektywniejsze. Oferowane produkty cechują się wysoką jakością i niezawodnością w działaniu przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta, a szybka realizacja zamówień i bezproblemowe zwroty to dodatkowe atuty Terme.pl.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1117 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-09
Wszystko jak najbardziej na TAK !!! Obsługa, doradztwo, wysyłka. Na medal !!!
2024-06-08
Duży plus za informację o opóźnieniu wysyłki.
pixel