Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 72H | Możliwość zakupu na RATY

Syfony, spusty i akcesoria zlewozmywakowe

Kuchnia to miejsce, które musi być praktyczne w użytkowaniu. Aby mogło pełnić swoją funkcję, to wszystkie syfony zlewozmywakowe, spusty kuchenne i inne akcesoria powinny być wysokiej jakości – nowoczesne i sprawdzone elementy zapewniają optymalne działanie każdej instalacji wodnej. Tylko wtedy jej eksploatacja może być wygodna, wieloletnia i bezawaryjna.

  • 1
  • 2

Syfony zlewozmywakowe

Syfony kuchenne łączą zlewozmywak z rurami odprowadzającymi. Wymagają odpowiedniego dopasowania do armatury i muszą być zbudowane z materiałów odpornych na detergenty oraz wysoką temperaturę. Dzięki nim zużyta woda wraz z nieczystościami spływa do kanalizacji. Poza tym dodatkowo neutralizują wszelkie nieprzyjemne zapachy, które się z niej przedostają. Dodatkowo zwiększają szczelność instalacji.

Na rynku można znaleźć syfony do zlewozmywaków jednokomorowych i syfony do zlewozmywaków dwukomorowych ? szczególną rolę pełni budowa zlewu, do którego musi zostać dopasowany element. Inaczej skonstruowane będą także syfony do zlewów granitowych, stalowych czy ceramicznych. To, co wyróżnia tę część wyposażenia kuchennego, to podłączenie jej zmywarki i pralki. Do syfonów można również zamontować rozdrabniacze odpadów.

Spusty zlewozmywakowe

Spust zlewozmywakowy to swego rodzaju korek, dzięki któremu zaślepia się odpływ w zlewie w razie potrzeby np. podczas mycia naczyń lub opłukiwania produktów spożywczych. Element ten może być obsługiwany ręcznie lub automatycznie (klik klak). Otwieranie i zamykanie odpływu zlewu na zasadzie klik klak jest prostym i praktycznym rozwiązaniem. Działa jak sprężyna ? wciśnięty zamyka szczelnie odpływ, a naciśnięty ponownie otwiera go. Na rynku występuje wiele modeli korków z przelewem lub bez przelewu. Produkty te, aby spełniać swoje zadanie, muszą być wyprodukowane z odpowiednich materiałów, gwarantujących długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie. Można spotkać korki mosiężne, z polipropylenu oraz ceramiczne, pokryte dodatkowo warstwą chromu.

Syfony i akcesoria zlewozmywakowe w ofercie Terme.pl

Terme.pl  cechuje wyselekcjonowany wysokiej jakości asortyment kuchenny. Szeroki dostęp do komór gospodarczych, baterii zlewozmywakowych, węży kuchennych, dozowników do płynów i innych elementów sprawia, że sklep jest chętnie polecany przez wielu instalatorów i inwestorów z całej Polski. Na każdym etapie zakupów eksperci służą radą i pomocą, a korzystne ceny są dodatkowym atutem firmy. 

Wśród wyrobów można również znaleźć syfony do zlewu i akcesoria do kuchni renomowanych producentów takich jak DEANTE, HYDROLAND, MCALPINE czy BLANCO. Solidnie wykonane, bezawaryjne, niezawodne, wytrzymałe i trwałe produkty są najlepszą wizytówką sklepu. W Terme.pl można w pełni wyposażyć kuchnię zarówno w lokalach mieszkalnych czy gastronomicznych, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Klienci mogą szybko i sprawnie skompletować profesjonalne wyposażenie, po to, aby stworzyć estetyczną i funkcjonalną kuchnię bezproblemowo użytkowaną przez wiele lat.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1188 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Bardzo szybko i sprawnie. Polecam.
2024-07-12
Zamówienie zrealizowane błyskawicznie.
pixel