Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

Akcesoria do lutowania

Akcesoria do lutowania muszą znaleźć się w skrzynce każdego specjalisty budowlanego. Lutowanie to proces, który polega na łączeniu dwóch metalowych elementów przy pomocy spoiwa (lut). Ich powierzchnia nie stapia się, ale wystąpienie zjawiska adhezji sprawia, że mimo to się zespalają. Lut zwilża metalowe powłoki, dzięki czemu spoiwo lutownicze, przy pomocy swoich właściwości fizykochemicznych, wślizguje się w szczeliny i mikropory elementów lutowanych. Wykorzystanie akcesoriów do lutowania jest proste, wymaga jednak szczególnej precyzji. 

Akcesoria do lutowania w sklepie Terme.pl

W sklepie Terme.pl proponujemy szeroką gamę produktów renomowanych marek, takich jak ROTHENBERGER, GEB, AGAM, ARMACK, KELLER i HYDROLAND. Każdy producent to specjalista w swojej dziedzinie – oferowana przez nich chemia instalacyjna taka jak środki poślizgowe, uszczelniające, oleje oraz smary to wyłącznie profesjonalne preparaty wspomagające m.in. prace montażowe. Wśród nich znajdują się także akcesoria do lutowania (m.in. luty miękkie, pasty do lutu miękkiego, pasty do lutu twardego), które wykorzystuje się wraz z narzędziami lutowniczymi. Odpowiednio dobrane substancje i stosowane według zaleceń zapewniają skuteczne połączenia danych elementów.

 Terme.pl to sklep, gdzie znajdują się wszelkie akcesoria, urządzenia i materiały potrzebne do prac budowlanych i remontowych, w tym lutowania. Wychodząc naprzeciw Klientom, oferujemy możliwość kompleksowych zakupów w jednym miejscu, zdając sobie sprawę, jak ważną rolę w remoncie często odgrywa. Naszą ofertę kierujemy do osób, które szukają sprawdzonego źródła zaopatrzenia w produkty do lutowania w konkurencyjnych cenach. Co więcej, wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na uzyskanie profesjonalnej porady w zakresie doboru właściwych produktów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1149 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-23
Jak najbardziej POLECAM. Szybko i profesjonalnie.
2024-06-23
SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA
pixel