Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

Łazienka

Wanny asymetryczne - kiedy warto je wybrać?
Dowiedz się, jak wanny asymetryczne mogą zmienić Twoją łazienkę, łącząc w sobie łatwość montażu, zwiększoną wartość estetyczną wnętrza, wszechstronność projektową oraz długotrwałość i łatwość w utrzymaniu, stając się tym samym wyborem, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Czytaj więcej
Jak skutecznie zaplanować i przeprowadzić remont łazienki?
Remont łazienki to kompleksowe zadanie wymagające dokładnego planowania i przemyślanej realizacji. Aby przeprowadzić go skutecznie, niezbędne jest szczegółowe określenie potrzeb, wybór odpowiednich materiałów i decyzja, czy prace zostaną wykonane samodzielnie, czy zlecone profesjonalistom.
Czytaj więcej
Wanna a prysznic - jak dobrać rozwiązanie do Twojej łazienki?

 

W artykule omówimy trudny wybór, przed którym stają osoby planujące remont lub urządzanie swojej łazienki. Wybór między wanną a prysznicem może wpływać na wygodę użytkowania łazienki, jej wygląd oraz koszty zarówno na starcie, jak i w dłuższej perspektywie czasowej. Dowiedz się, jak znaleźć idealne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Czytaj więcej
Bidet - przydatny w każdej łazience
Bidet choć niedoceniany, przyadje się w łazienkach domowych, jak i publicznych. Dlaczego warto zainteresować się tym ttypem armatury łazienkowej oraz jak go zamontować - przeczytasz w naszym wpisie!
Czytaj więcej
Jak dobrać umywalkę do swoich potrzeb?
Dobór odpowiedniej umywalki ważny jest ze względów na jej funkcjonalność oraz dopasowanie do wyglądu łazienki. Na szczęście na rynku istnieje wiele wariantów umywalek, jednak jak wybrać odpowiednią? Przeczytaj!
Czytaj więcej
Na co zwrócić uwagę przy planowaniu instalacji hydraulicznej?
W dzisiejszych czasach trudno sobie nawet wyobrazić funkcjonowanie bez bieżącej wody czy dostępu do instalacji kanalizacyjnej. Zasilenie budynku w ciepłą i zimną wodę niesie za sobą spore ułatwienie. Jednak projektując dom czy nawet modernizując łazienkę w małym mieszkaniu istotne jest odpowiednie rozplanowanie punktów hydraulicznych.
Czytaj więcej
Wanna czy prysznic? Decyzja nie musi być wcale trudna!
Zarówno wanna jak i prysznic ma swoje wady i zalety. Najlepiej jak dysponujemy dużym domem i przynajmniej dwiema łazienkami, wówczas mamy “pole do popisu”. Nie musimy stawać przed wyborem, bo oba rozwiązania mogą znaleźć się w naszej aranżacji. W rzeczywistości mało kto ma takie możliwości i jednak przychodzi nam stanąć przed dylematem. Wanna czy prysznic?
Czytaj więcej
pixel