Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

Zmiękczacze wody

Zmiękczacze wody to urządzenia, które zadbają o to, aby z Twojego kranu płynęła miękka woda pozbawiona związków węglanu wapnia. To produkty, dzięki którym wreszcie wygrasz walkę z uporczywym do usunięcia kamieniem i przedłużysz żywotność sprzętów AGD w Twoim domu. Wybierz system zmiękczania wody dostosowany do Twoich potrzeb i zadbaj o swój komfort!

Zmiękczacz wody ? zadbaj o swój komfort

Twarda woda to problem, z którym borykają się zarówno osoby pobierające wodę z własnego ujęcia, jak i korzystające z sieci wodociągowej. Zmiękczacz do wody jest inwestycją, która korzystnie wpłynie na Twój codzienny komfort. Nie trać czasu na usuwanie uporczywych zanieczyszczeń z pralki, zmywarki oraz czajnika. Zdecyduj się na urządzenie, które zmiękczy wodę i rozwiąże Twoje problemy z kamieniem osadzającym się w instalacji wodnej.

Zastanawiasz się, czy w Twoim domu występuje problem z twardą wodą? Możesz to sprawdzić samodzielnie! Potrzebny będzie Ci jedynie kropelkowy tester pomiaru parametrów wody, dostępny w naszej ofercie.

Zmiękczanie wody ? zalety

Co zyskasz, montując system zmiękczania wody w swoim gospodarstwie domowym? Zmiękczacz wody do domu to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na tym, aby mieć stały dostęp do miękkiej wody.

Nowoczesny system zmiękczania wody sprawi, że na sprzętach AGD w Twoim domu przestanie zbierać się osad zmniejszający ich wydajność i skracający żywotność np. pralek. Wyeliminuje problem zmniejszającego się światła w rurach ? osadzający się w nich kamień może doprowadzić do całkowitego zatkania się instalacji wodno-kanalizacyjnej.

System zmiękczania wody zamontowany w Twoim domu to mniejsze zużycie detergentów, dłuższa żywotność sprzętów AGD, a także lepsza jakość wody płynącej z kranu. To również znacząca redukcja kosztów ogrzewania. Zmiękczona woda to także ulga dla Twojej skóry!

Jak działa system zmiękczania wody?

Zmiękczanie wody to proces polegający na usunięciu z wody jonów wapnia i magnezu odpowiedzialnych za twardość wody. Zmiękczacz wody posiada złoże filtracyjne ? w przepływającej przez nie wodzie dochodzi do wymiany wspomnianych jonów wapnia i magnezu na jony sodu.

Jeżeli w pomieszczeniu, do którego doprowadzone jest główne ujęcie wody (w garażu lub kotłowni), nie masz miejsca na montaż dużego zmiękczacza wody, zdecyduj się na kompaktowe rozwiązanie, jakim jest np. Aquadial Softlife 20 - zmiękczacz z elektronicznym sterowaniem objętościowym BWT albo Zmiękczacz kompaktowy 25l LCD Claro.

Wybierając zmiękczacz wody do swojego domu, zwróć uwagę nie tylko na wymiary urządzenia, lecz także na parametry takie jak średnie zużycie soli i wody na jedną regenerację, pojemność zbiornika na sól, nominalną średnicę przyłącza oraz minimalną i maksymalną temperaturę wody i otoczenia.

Postaw na niezawodne, skuteczne i łatwe w obsłudze zmiękczacze wody. Przekonaj się, jakie produkty znajdziesz w ofercie sklepu Terme.pl.

Zmiękczacze do wody w ofercie sklepu Terme.pl

W ofercie sklepu Terme.pl znajdziesz zmiękczacze wody od najlepszych producentów na rynku urządzeń do uzdatniania wody. Oferujemy m.in. produkty takich marek jak: BWT, IMMERGAS, KLARWOD oraz USTM. Sprawdź, które zmiękczacze wody dostępne są od ręki, a które wyłącznie na zamówienie.

Zależy Ci na tym, aby z Twojego kranu zawsze płynęła przejrzysta woda pozbawiona zanieczyszczeń. Zobacz wszystkie propozycje z kategorii uzdatnianie wody. Wśród oferowanych produktów znajdziesz m.in. urządzenia do usuwania wapnia, sodu i żelaza, testery pomiaru parametrów wody, a także filtry wody użytkowej i c.o.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1117 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-11
5
2024-06-09
Wszystko jak najbardziej na TAK !!! Obsługa, doradztwo, wysyłka. Na medal !!!
pixel