Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

Regulatory i sterowniki

Nowoczesne sterowniki i regulatory pozwalają określić w jaki sposób ma funkcjonować urządzenie do nich podpięte. Sterowniki do kotłów czy sterowniki do pomp CO pozwalają zoptymalizować proces ogrzewania budynku, a bezprzewodowe regulatory temperatury pozwolą Ci na zadbanie o odpowiedni komfort cieplny - szybko i skutecznie. Sprawdź naszą ofertę sterowników i regulatorów od renomowanych producentów, i zadbaj o ciepło w swoim domu.

Sterowniki w sklepie Terme.pl. Co znajdziesz w ofercie?

W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę urządzeń elektronicznych jak regulatory temperatury i sterowniki temperatury pokojowej. Wiemy jak ważny jest komfort cieplny, dlatego w naszej ofercie znajdziesz tylko produkty wysokiej jakość, znanych i cenionych producentów, które znane są ze swej trwałości i intuicyjnej obsługi.

Oprócz komfortu i codziennej wygody ważne jest także bezpieczeństwo. Chcąc pomóc Ci w jego zapewnieniu w naszej ofercie znajdziesz czujniki gazu i czadu. W tym przypadku również stawiamy na sprawdzone rozwiązania dla Twojego domu!

Dla poprawy cyrkulacji ciepłej wody w instalacji grzewczej i wody użytkowej, znajsziesz w Terme.pl także sterowniki do pomp CO, które pozwalają na zachowanie ciągłego przepływu ciepłej wody, co pozwala Ci po odkręceniu kurka baterii lub pokrętła grzejnika, na niemal natychmiastowy dostęp do wody o odpowiedniej temperaturze.

Sterowniki temperatury - zdalne sterowanie ogrzewaniem

Dzisiejsza technologia umożliwia nam w pełni kontrolowanie systemu ogrzewania budynku. Sterowniki temperatury mogą być ustawiane manualnie lub nastawione na zaprogramowany tryb automatyczny. W ten sposób możesz wybrać typ obsługi, który Ci odpowiada i jeszcze bardziej dopasować rozwiązanie do swoich potrzeb.

Automatyczne regulatory temperatury pozwalają również na skorzystanie z programów ogrzewania, co pozwala na Sterownik do kotłów również wspomogą proces utrzymania ciepłej wody w instalacji grzewczej i wodnej. Dzięki niemu temperatura w Twoim domu będzie się zmieniać wraz ze zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi.

Niektóre kotły posiadają czujnik temperatury zewnętrznej, co umożliwia dostosowanie ich pracy, do aktualnej temperatury.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo - czujniki czadu i gazu 

Niebezpieczeństwo związane z zatruciem gazem lub czadem, rośnie tam gdzie znajdują wysłużone piecyki czy kotły gazowe starej generacji. Dlatego dla poprawy swojego bezpieczeństwa warto zakupić czujnik gazu i czujnik czadu. Niestety, w piecach i kotłach mogą zdarzyć się nieszczelności, dlatego aby uniknąć poważnego niebezpieczeństwa mogącego prowadzić nawet do utraty zdrowia lub śmierci, warto zakupić czujniki wysokiej klasy, by alarm pozwolił Tobie i innym osobom zawczasu opuścić bezpiecznie budynek.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór czujników, które możesz zamontować w swoim mieszkaniu, domu, biurze czy przedsiębiorstwie.

Inne sterowniki dostępne w sklepie internetowym Terme.pl

Nie tylko sterowanie samą temperatura pomieszczenia jest ważne. Z wykorzystaniem sterownika do pomp obiegu wody centralnego ogrzewania, możemy zapobiec niepotrzebnemu działaniu pompy, oszczędzając energię elektryczną, a także przedłużyć żywotność pompy. Sterowniki temperatury i funkcjonowania kotłów CO mogą nie tylko być sterowane z poziomu panelu, ale w wybranych wariantach również z telefonu. Podobnie sytuacja ma się, jeżeli chodzi o sterowniki pomp ciepła. Dostępne w naszej ofercie produkty m.in. TECH Sterowniki, pozwolą na pełną kontrolę nad Twoją pompą ciepła.

Zobacz jak łatwo możesz regulować wiele aspektów ogrzewania w swoim domu czy biurze, i poznaj korzyści z zastosowania sterowników CO i CWU.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1200 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-23
Przesyłka zgodna z zamówieniem, odpowiednio zabezpieczona i bardzo szybko dostarczona. Pełen profesjonalizm.
2024-07-22
Będzie naprawdę dobrze jak wszystkie produkty będą dostępne z jednego magazynu, moje zamówienie było oddzielone na dwa terminy odbioru i trochę zbyt długo trzeba było czekać.
pixel