Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

Filtry wody użytkowej i c.o.

Jeśli zależy Ci na tym, aby poprawić jakość wody użytkowej i do c.o., filtry do oczyszczania wody będą doskonałym rozwiązaniem. W naszej ofercie znajdziesz zarówno najwyższej jakości filtry do wody użytkowej, jak i profesjonalne filtry do co.

Do czego służy filtr do c.o.?

Filtry do co przedłużają żywotność instalacji centralnego ogrzewania. Chronią m.in. kotły przed nadmierną korozją. Ich zadaniem jest wyeliminowanie z wody szkodliwych cząsteczek, między innymi tlenku żelaza. Filtry magnetyczne są stosunkowo łatwe w montażu.

Do czego służy filtr do wody użytkowej?

Filtr do wody użytkowej to rozwiązanie, po które coraz chętniej sięgają zarówno osoby pobierające wodę z własnego ujęcia, jak i te, których instalacje są podłączone do sieci wodociągowej.

O ile w drugim przypadku, największym problemem może być nieprzyjemny smak wody związany z obecnością chloru, o tyle w przypadku pozyskiwania wody z przydomowej studni, w wodzie mogą pojawić się zanieczyszczenia oraz pierwiastki, takie jak żelazo lub mangan. Wykazują one negatywny wpływ zarówno na zdrowie człowieka, jak i na żywotność urządzeń AGD.

Filtr do oczyszczania wody użytkowej ma za zadanie uzdatnienie wody płynącej z kranu poprzez usunięcie z niej wszelkich szkodliwych substancji.

Gdzie montuje się filtry CO i wody użytkowej?

Miejsce montażu urządzenia filtrującego uzależnione jest m.in. od tego, czy woda pobierana jest ze studni, czy z sieci wodociągowej. Filtry do oczyszczania wody w gospodarstwach czerpiących wodę z własnego ujęcia montowane, np. filtry co są w budynku ? w miejscu przyłącza wody. W przypadku poboru wody z sieci wodociągowej, filtr powinien być zamontowany za wodomierzem. W ten sposób montuje się np. filtr siatkowy do wody, którego zadaniem jest wychwycenie większych zanieczyszczeń znajdujących się w wodzie.

Filtry wody użytkowej i filtry c.o. w ofercie sklepu Terme.pl

W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości produkty takich marek jak: EFAR, FERRO, GIACOMINI, HONEYWELL, HUSTY, IMMERGAS, INFRACORR, TOP-THERM, USTM oraz ZETKAMA. Na terme.pl znajdziesz m.in. wielofunkcyjne moduły filtrujące, filtry osadowe, filtry skośne z magnesem i zaworem spustowo-napełniającym, a także duży wybór wkładów do filtrów różnego typu.

Szukasz kompleksowych rozwiązań, które poprawią jakość wody w Twoim domu? Zajrzyj do kategorii uzdatnianie wody i wybierz produkty odpowiadające Twoim potrzebom. Możesz zdecydować się na urządzenia do usuwania wapnia, sodu i żelaza, zmiękczacze wody albo stacje i inne produkty do uzdatniania wody.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1202 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-22
szybka dostawa polecam
2024-07-19
Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko i sprawnie
pixel