Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

O firmie

Logo Terme.pl

Terme.pl to prężnie rozwijająca się firma z branży sanitarno-grzewczej. Specjalizujemy się w sprzedaży produktów instalacyjnych do dużych i małych budynków. Służymy pomocą w zakresie dobrania kompletnej instalacji cieplnej do domów jednorodzinnych, budynków przemysłowych oraz użyteczności publicznej. 

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta i spełnienie jego oczekiwań, dlatego realizując wszelkie zlecenia kierujemy się trzema kryteriami:

  • Profesjonalne doradztwo i wykwalifikowana obsługa
  • Najwyższa jakość świadczonych usług z realizacją w ciągu 24h
  • Atrakcyjna cena oferowanych produktów

Podążając za potrzebami Klientów i stale dostosowując asortyment do wymagań rynku, skupiamy się na tym, aby nasze ceny pozostawały niezmiennie konkurencyjne, a pracownicy otwarci, zaangażowani i w pełni wykwalifikowani w swoim fachu. Oferujemy indywidualne i profesjonalne podejście do każdego, dlatego też wprowadziliśmy możliwość rozłożenia płatności na raty. Zaś w przypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości bądź problemów nasi pracownicy są gotowi do pomocy

Nasza oferta

W ofercie naszego sklepu znaleźć można kompletne wyposażenie kotłowni oraz instalacji C.O. m.in.  kotły gazowe, pompy, zasobniki, systemy ogrzewania podłogowego, czujniki temperatur, elektryczne ogrzewacze wody, a także wyposażenie łazienek (baterie umywalkowe, słuchawki prysznicowe) oraz wyposażenie kuchni (zlewozmywaki, akcesoria i baterie zlewozmywakowe).

Nasza firma proponuje najbardziej zaawansowane systemy instalacyjne, pompy, systemy uzdatniania wody, sprzęgła hydrauliczne, zawory i akcesoria, a także szafki i rozdzielacze. W ofercie mamy też szeroką gamę narzędzi ręcznych przydatnych przy wykonywaniu różnych prac, a także chemię instalacyjną, profesjonalne elektronarzędzia i odkurzacze przemysłowe. 

Wyprzedaż

Atutem naszego sklepu są wyprzedaże, w ofercie których każdy Klient będzie miał szansę odszukania nie tylko standardowych produktów, ale również tych nietypowych i w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego. 

Kontakt

W przypadku wystąpienia wątpliwości, pytań bądź problemów zachęcamy do bezpośredniego kontaktu - pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 512 22 33 33 oraz adresem poczty elektronicznej sprzedaz@terme.pl.  

O wysokiej jakości naszych prac i kompleksowym działaniu firmy świadczy szerokie grono zadowolonych Klientów. Dołożymy wszelkich starań, by spełnić również Państwa oczekiwania, a nawiązana przez nas współpraca okaże się być długofalowa! 

pixel