Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 72H | Możliwość zakupu na RATY

Sterowniki pomp

Sterownik pompy CO to proste urządzenie, dzięki któremu możliwe jest sterowanie pracą pompy podłączonej do kotła. Sprawdza się ono w tych instalacjach grzewczych, które nie posiadają wbudowanego sterowania pompą. Dzięki pracy sterownika, zarządzanie obiegiem ciepła staje się proste i bezpieczne, a procesy grzewcze zachodzą w zoptymalizowany sposób.

 

Sterownik pompy - dostęp do ciepłej wody cały czas

Z pomocą sterownika do pompy możliwe staje się uzyskanie lepszej efektywności pracy układu grzewczego oraz przedłużenie jego żywotności. Co więcej, to urządzenie gwarantuje wysoki komfort cieplny w ogrzewanym budynku przy jak najmniejszym zużyciu energii. Dzięki sterownikowi pompy CO woda w obiegu zawsze będzie miała odpowiednio wysoką temperaturę.

Jak działają sterowniki do pomp?

Regulatory i sterowniki mają za zadanie sterować działaniem pompy. Dzięki temu możliwe staje się regulowanie pracy całego obiegu. Sterownik załącza i wyłącza pompę w określonym zakresie temperatur, tak, aby zaoszczędzić jak najwięcej energii. Co więcej, odpowiednio dobrane urządzenie zapewnia większą żywotność pompy i pomaga zapobiegać jej awariom. Na rynku dostępne są różne rodzaje sterowników i regulatorów. Te najnowocześniejsze charakteryzują się wysoką precyzją działania. Dzięki nim ogrzewanie staje się jeszcze bardziej ekonomiczne. Liczne czujniki mają za zadanie umożliwiać sterownikowi ustawienie jak najlepszych parametrów. Z kolei wbudowane alarmy i zabezpieczenia wpływają na komfort i bezpieczeństwo użytkownika.

Sterownik pompy CO

Sterownik do pompy CO nie tylko steruje pompą. To urządzenie zapobiega również zamarzaniu instalacji (załącza pompę, kiedy temperatura wody spadnie poniżej 5 stopni Celsjusza) i zabezpiecza ją przed zastaniem poza okresem grzewczym.

Sterownik pompy cyrkulacyjnej

Sterownik do pompy cyrkulacyjnej pomaga regulować pracę układu cyrkulacji i załącza go tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Urządzenie zapobiega również przegrzewaniu się instalacji.

Sterownik pompy CWU

Sterowniki pompy CWU to urządzenia obsługujące zbiorniki i bojlery ciepłej wody, które umożliwiają zarządzanie domowym systemem ogrzewania. Urządzenie pozwala na okresowe podniesienie temperatury cieczy. W ten sposób dochodzi do zdezynfekowania ciepłej wody użytkowej i zwalczania niektórych bakterii niebezpiecznych dla zdrowia człowieka.

Sterowniki do pomp w ofercie sklepu Terme.pl 

W sklepie Terme.pl znajdziesz sterownik pompy CO, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim nowoczesny i bezawaryjny. Oferujemy wyłącznie produkty od sprawdzonych marek, takich, jak m.in.: TECH STEROWNIKI lub SALUS. Są to urządzenia, które charakteryzują się wysoką precyzją działania i niezawodnością. Wszystkie sterowniki pomp dostępne w sklepie Terme.pl zostały wykonane z dobrej jakości, trwałych materiałów, które są odporne na działanie wysokich oraz niskich temperatur. Znajdziesz u nas wyłącznie urządzenia proste w obsłudze, które pozwolą Ci na wygodne sterowanie ogrzewaniem przez długi czas.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1188 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Bardzo szybko i sprawnie. Polecam.
2024-07-12
Bojler ok ale pakujcie inaczej dużo ocieplenia wgniecione jedna rora od wężownicy wgnieciona to nie przez transport tylko takie wyszło z zakładu chyba brak kontroli ogonie działa
pixel