Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

Pompy ciepła (153)

 

Pompy ciepła renomowanych producentów

W naszym sklepie online znajdziesz wyłącznie pompy ciepła renomowanych producentów, które gwarantują odpowiednie ogrzewanie wody przy jak najbardziej ekonomicznym działaniu. W ofercie znajdują się pompy ciepła, których długa żywotność potwierdzona została badaniami i doświadczeniami wielu użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie problemów z wyborem - chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego modelu!

 

Najlepsze pompy ciepła w sklepie Terme.pl

Działanie pompy ciepła polega na ogrzewaniu wody w jak najbardziej ekonomiczny i ekologiczny sposób. Wykorzystuje się w ten sposób już raz wytworzoną energię. Od jakości pompy ciepła uzależnione jest właśnie to, w jaki sposób będzie działało ogrzewanie wody w domu, biurze czy hali produkcyjnej.

W naszym sklepie online znajdziesz pompy ciepła, które są przeznaczone do ogrzewania wody, przy pomocy powietrza, temperatury gruntu lub wód gruntowych. Słuchamy potrzeb naszych klientów i wyposażamy nasz sklep internetowy wyłącznie w pompy ciepła, które spełniają oczekiwania nawet bardzo wymagających Klientów.

Właśnie dlatego wśród naszych ofert znajdziesz np. pompy ciepła EcoHeatPro, które mają kilka trybów działania. Wśród nich jest: ekonomiczny, komfortowy, inteligentny oraz automatyczny. Każdy z nich można wybrać według własnych potrzeb oraz tego czy potrzebujemy ciągłego dostępu do ciepłej wody, czy też bardziej zależy nam na niskich kosztach podgrzewania wody.

Najlepsze pompy ciepła w sklepie Terme.pl wyróżniają się wysoką trwałością. Wykorzystują ciepło zużytego powietrza wentylacyjnego, dzięki czemu ogrzewanie wody jest tanie i szybkie. Taka metoda podgrzewania wody sprawia, że pompa ciepła staje się inwestycją, która zwraca się po pewnym czasie. Naszą pompę ciepła EcoHeatPro można zamontować na przykład w piwnicy, ale też pomieszczeniu gospodarczym.

Ma dodatkową funkcjonalność, jaką jest osuszanie murów z wilgoci, co pozwala uniknąć pojawiania się grzybów na ścianie. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi funkcjami tej pompy, która doskonale sprawdzi się także w dużych, przemysłowych.

Sprawdzone pompy ciepła z zasobnikiem

Wśród naszych ofert znajdziesz również sprawdzone pompy ciepła z zasobnikiem. Absolutnym hitem naszej sprzedaży jest pompa ciepła HPSW. Ogrzewa wodę za pomocą ciepłego powietrza. Jej ogromną zaletą jest zasobnik C.W.U. To ekonomiczny i niezwykle tani sposób na ogrzewanie wody. Dzięki pompie ciepła z zasobnikiem zintegrowanym możesz korzystać z najlepszego wykorzystania energii (klasa A+). Ponadto ta pompa jest niezwykle łatwa w montażu, w prosty sposób można zmienić usytuowanie jej wielu elementów. Dzięki temu możesz dostosować sposób montażu do układu pomieszczenia.

Tę pompę można wykorzystywać również podczas chłodzenia czy też osuszania niektórych pomieszczeń. Nasze sprawdzone pompy ciepła z zasobnikiem łatwo sterować - wystarczy wybrać odpowiedni program, który odpowiada naszym oczekiwaniom, a ogrzewanie wody będzie działało według konkretnego trybu.

Pompy ciepła monoblok czy split?

W zależności od miejsca montażu oraz ilości dostępnej przestrzeni, może wybierać między pompami ciepła typu split (oddzielna jednostka zew. i wew.) lub monoblok (jednostka zew. i wew. zlokalizowana po tej samej stronie ściany budynku. Taki wybór masz przy zakupie powietrznej pompy ciepła.

Jeśli zależy Ci na hermetycznej konstrukcji i łatwym montażu - pompy ciepła monoblok będą dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Natomiast zaletą pomp ciepła split jest możliwość umieszczenia zewnętrznej jednostki w miejscu, skąd generowane przez nią dźwięki będą jak najmniej słyszalne dla użytkownika.

Różnice w cenach pomp monoblok i split są widoczne, jednak trzeba w głównej mierze wziąć pod uwagę użyteczność i efektywność działania. Dzięki temu ogrzewanie domu będzie ekologiczne, skuteczne, i nie przeszkadzające domownikom.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1058 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Obsługa profesjonalna doradzą i pomogą w doborze urządzenia
2024-05-18
Bardzo dobry kontakt, ekspresowa wysyłka. Dziękuję i polecam sprzedawcę
pixel