Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

Kotły i piece

Kotły i piece służą do ogrzewania wnętrza budynku. Piec ma za zadanie ogrzać pomieszczenie w którym się znajduje, zaś kocioł, może ogrzać cały budynek. Wybór właściwego rozwiązania pozwala na podniesienie komfortu cieplnego i ogrzanie części lub całego budynku

Kotły i piece centralnego ogrzewania. Co znajdziesz w sklepie Terme.pl?

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje kotłów, które możesz zasilać jednym z trzech wybranych źródeł energii.

Kotły gazowe - rozwiązanie to jest popularne domach, w jednym z dwóch - mogą być to kotły jednofunkcyjne oraz kotły dwufunkcyjne. Jednofunkcyjne odpowiadają za podgrzewanie wody, która zasila system centralnego ogrzewania. Dwufunkcyjne, prócz podgrzewania wody CO, podgrzewają także ciepłą wodę użytkową. Jednofunkcyjne można jednak zmodyfikować, dodając do nich zasobnik na CWU.

Kotły elektryczne - działają na podobnej zasadzie jak kotły gazowe. Również występują w wersji jedno- i dwufunkcyjnej. Zasilane są energią elektryczną, dlatego jeżeli posiada się panele słoneczne, można znacząco ograniczyć koszt ogrzewania budynku.

Kotły na paliwa stałe - te kotły zasilane mogą być ekogroszkiem lub pelletem. Istnieją także kotły hybrydowe, które umożliwiają palenie jednym bądź drugim rodzajem opału. Jest to dobre rozwiązanie, jeżeli nie posiadasz podłączenia do gazu, a kotły elektryczne okazałyby się nieodpowiednim rozwiązaniem.

Piece i kotły centralnego ogrzewania renomowanych producentów

Zakup kotła to inwestycja na lata. Dlatego naszym klientom oferujemy produkty renomowanych producentów, którzy od lat zapewniają wielu domom ciepło i komfortową eksploatację.

Wybierając kotły Defro postawisz na sprawdzone przez wielu użytkowników urządzenia, które dostarczają ciepłą wodę zarówno do grzejników jak i kranów w wielu budynkach. Nie inaczej jest jeżeli chodzi o kotły Buderus, natomiast ciekawą propozycją mogą okazać się jeszcze kotły Viessmann czy kotły Kospel. Oczywiście wartych uwagi producentów w naszym sklepie jest o wiele więcej, dlatego zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Ceny kotłów i pieców w sklepie z techniką grzewczą Terme.pl

Szeroki asortyment, jaki znajdziesz w naszym sklepie sprawia, że nie jesteśmy w stanie podać sztywnych widełek cenowych. Możesz być jednak pewien, że produkty, które u nas zakupisz, są warte swojej ceny. Kotły i piece wybieramy spośród wielu modeli - wielu producentów - by zaoferować Ci te, które pozwolą ci cieszyć się efektywnym ogrzewaniem wody.

Kalkulatory doboru kotłów:

Nie wiesz jaki kocioł gazowy wybrać? Skorzystaj z naszego kalkulatora doboru kotła gazowego i zobacz jakie kotły dostępne w TERME spełniają Twoje warunki:

Nie wiesz jaki kocioł elektryczny wybrać? Skorzystaj z naszego kalkulatora doboru kotła elektrycznego i zobacz jakie kotły dostępne w TERME spełniają Twoje warunki:

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1134 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-18
Zamówienie dotarło szybko. Polecam
2024-06-15
Szybko i bez zastrzeżeń
pixel