Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

Blog

Jak dobrać umywalkę do swoich potrzeb?
Dobór odpowiedniej umywalki ważny jest ze względów na jej funkcjonalność oraz dopasowanie do wyglądu łazienki. Na szczęście na rynku istnieje wiele wariantów umywalek, jednak jak wybrać odpowiednią? Przeczytaj!
Czytaj więcej
Wentylacja mechaniczna czy grawitacyjna - co lepiej wybrać?

Standardowa wentylacja grawitacyjna służy do utrzymywania optymalnych warunków atmosferycznych w budynkach, ale nie w każdym przypadku istnieje możliwość jej zamontowania. Alternatywą jest wtedy wentylacja mechaniczna. Czym różnią się od siebie poszczególne rodzaje i która z nich jest lepszym wyborem?

Czytaj więcej
Przepływowy podgrzewacz wody - wygoda i oszczędność
Przepływowy podgrzewacz wody z czasem zyskuje coraz większa popularność zarówno wśród klientów prywatnych jak i specjalistów. Wszystko dzięki licznym zaletom tego nowoczesnego urządzenia - stały dostęp do ciepłej wody, wysoka efektywność, prosty montaż i intuicyjna obsługa.
Czytaj więcej
Ogrzewanie podłogowe - zalety i wady
Ogrzewanie podłogowe pozawala na efektywne i komfortowe w odczuciu cieplnym ogrzewanie pomieszczeń. Jednak jakie będzie odpowiednie? Wodne czy elektryczne? Przekonaj się o zaletach i wadach obu rozwiązań!
Czytaj więcej
pixel