Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 72H | Możliwość zakupu na RATY

Formy płatności

FORMY PŁATNOŚCI DOSTĘPNE W SKLEPIE INTERNETOWYM TERME.PL

Płatności Przelewy24

Przelew online

Wybierając najpopularniejszą z dostępnych metod płatności zostaniesz przekierowany na stronę operatora płatności internetowych – przelewy24.pl, a następnie do Twojego banku. Autoryzowana przez Ciebie płatność praktycznie od razu wpływa na konto przelewy24.pl. Gdy tylko nasz pośrednik potwierdzi otrzymanie płatności, przystąpimy do realizacji Twojego zamówienia.

Karta płatnicza

Po wyborze tej opcji zostaniesz przekierowany na stronę operatora płatności internetowych – przelewy24.pl. Transakcja jest całkowicie bezpieczna, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Blik

Możesz skorzystać z szybkiej płatności jednorazowym kodem wygenerowanym w aplikacji mobilnej banku. By skorzystać z płatności BLIK, wystarczy posiadać rachunek w jednym z banków obsługujących ten sposób płatności i aplikację mobilną banku.

Przelew tradycyjny

Masz możliwość opłacenia zamówienia przelewem tradycyjnym. Jak tylko zaksięgujemy Twoją wpłatę, zamówienie zostanie przekazane do realizacji. Księgowanie płatności nie powinno trwać dłużej niż 2-3 dni robocze.

 • Dane do przelewu:
  Terme.pl Arleta Kuszewska
  Trojaczkowice 5, 24-220 Lublin
 • Nr konta bankowego:
  PL 59 1050 1953 1000 0092 7226 3253

Płatność przy odbiorze przesyłki (za pobraniem)

W bezpieczny sposób możesz opłacić Swoje zamówienie kurierowi przy odbiorze przesyłki. Upewnij się, że adres dostawy jest właściwy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu, ponieważ kurier może kontaktować się z Tobą telefonicznie. Maksymalna kwota zamówienia za pobraniem to 5000 zł.

PayPo (kup teraz - zapłać później)

PayPo to system płatności, który oferuje możliwość odroczonej zapłaty za zamówione towary. Oznacza to, że możesz opłacić zamówienie w ciągu 30 dni. Jeśli okaże się, że towar nie spełnia Twoich oczekiwań, to możesz go odesłać nie płacąc za zamówienie.

Jak działa płatność w PayPo:

 • Zamawiasz produkty i jako płatność wybierasz PayPo
 • Sprawdzasz swoje dane i podajesz PESEL
 • PayPo płaci Twój rachunek w sklepie
 • Dostajesz swoje zakupy i decydujesz co Ci pasuje, a co nie
 • W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów: kartą, przelewem, jak jest Tobie wygodnie
 • Jeśli chcesz, to możesz rozłożyć swoją płatność na 4 raty

P24NOW

P24NOW - płatność realizowana jest za pośrednictwem - Przelewy24. P24NOW to forma płatności ratalnych online. Po pozytwnym rozpatrzeniu wniosku działa ona jak zwykły przelew, środki są od razu na koncie sklepu. Oprócz rat, P24NOW zawiera w sobie też opcję spłaty w ramach płatności odroczonej, do 53 dni, bez żadnych dodatkowych kosztów. Jest to obecnie najdłuższy dostępny na rynku termin spłaty.

pixel