Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

Uzdatnianie wody

Uzdatnianie wody umożliwia usunięcie drobnych zanieczyszczeń oraz pozbawienie jej cząsteczek żelaza, wapnia, czy neutralizację pH. Uzdatniacze wody są szczególnie przydatne, kiedy pobierana woda pochodzi z własnego ujęcia, choć nieraz nawet woda dostarczana z sieci wodociągowej nie posiada odpowiednich właściwości. Z naszymi produktami uzdatnianie wody w domu czy mieszkaniu nie będzie problemem, a Ty będziesz mógł cieszyć się przyjazną zdrowiu i sprzętom AGD wodą każdego dnia! 

Dlaczego warto uzdatniać wodę?

Wiele osób obserwując współczesne trendy dotyczące uzdatniania wody domowej zastanawia się czy warto uzdatniać wodę w domu? Odpowiedź jest prosta - zdecydowanie tak. Nigdy nie mamy pewności co do tego, jakiej jakości są rury doprowadzające wodę do domu. Nawet jeśli jest ona badana regularnie przez Sanepid, to i tak dociera do nas pokonując długą drogę, na której napotyka wiele zanieczyszczeń i szkodliwych substancji.

Odpowiednia jakość wody bywa trudna do uzyskania, kiedy jej źródło pochodzi spoza sieci wodociągowej. Najczęściej konieczne jest uzdatnianie wody ze studni głębinowej

Zalety uzdatniania wody

Dzięki oczyszczonej i uzdatnionej wodzie dostarczamy swojemu organizmowi zdrową i bezpieczną wodę. Można zaobserwować zmianę jakości włosów oraz miękkości i elastyczności skóry.

Ważne jest również to, iż uzdatniona woda wydłuża żywotność sprzętów AGD, które wykorzystują do funkcjonowania wodę. W wodzie mogą znajdować się cząsteczki wapnia, magnezu czy nawet rdzy, które dla ekspresów do kawy czy czajników stanowią poważne zagrożenie - nawet jeśli posiadają dodatkowe filtry.

Zmiękczacze wody poleca się także wszystkim alergikom, osobom chorym na atopowe zapalenie skóry, ale także użytkownikom, którym zależy na wysokiej jakości wody.

Domowe uzdatnianie wody jest możliwe także dzięki urządzeniom 2 w 1, które zmiękczają i oczyszczają ją. Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne w domach lub mieszkaniach, gdzie nie ma miejsca na dwa osobne urządzenia. Takie uzdatniacze wody pozwalają na wykorzystywanie możliwości zmiękczacza i oczyszczacza jednocześnie, a dzięki temu woda jest przyjazna zarówno dla naszego organizmu jak i urządzeń wykorzystujących wodę.

Uzdatniacze do wody powinny być dopasowane do jej dobowego zużycia i oczekiwań, dlatego oferujemy pomoc w doborze sprzętu, który będzie w pełni spełniał oczekiwania użytkownika.

Sprzęt do uzdatniania wody w domu ? Zadbaj o czystą wodę!

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz  sprzęt do uzdatniania wody w domu. Posiadany zarówno filtry wody użytkowej, jak i stacje uzdatniania wody oraz niezbędne akcesoria montażowe.

Czysta i bezpieczna woda to podstawa dla każdego gospodarstwa domowego. Dostępne w Terme.pl produkty są tworzone przez znane i renomowane marki. Tym samym oferujemy możliwość zakupu urządzeń do uzdatniania wody, które cechują się fektywną praca i wysoką jakością wykonania.

Mamy ekologiczne zestawy do uzdatniania wody oraz filtry takich marek jak: Zetkama, BWT, Efar, Infracorr, Honeywell, Syr oraz wielu innych. Szeroki wybór urządzeń do uzdatniania wody służy doborowi najlepszego sprzętu, dopasowanego do wymagań każdego użytkownika. Najpopularniejszymi produktami w naszym sklepie są stacje zmiękczające Viessmann oraz KLARWOD.

W naszym sklepie online możesz zakupić domowe układy filtrowania, które nie wymagają regularnego serwisowania producenckiego.

Posiadamy filtry, które można z łatwością dostosować do przestrzeni, w których nie ma zbyt dużo miejsca do zabudowy. Doskonale radzą sobie z oddzielaniem takich drobnych elementów jak: piasek, drobne zanieczyszczenia, rdza. 

W naszej ofercie są także zmiękczacze wody, usuwające kamień i sprawiające, że woda nie jest twarda. Po montażu zmiękczacza szybko można zaobserwować zmiany - o których wspomnieliśmy w zaletach tego rozwiązania. 

Nasze urządzenia cechuje nie tylko długa żywotność i wytrzymałość, ale także estetyka. 

Możesz zdecydować się także na niezwykle nowoczesne urządzenia, których nie brak w naszej ofercie. Należy do nich między innymi zmiękczacz Lotus Sensor, który ma inteligentne sensory. Odpowiadają one za monitorowanie poziomu soli, a także generowanie wolnego chloru, które sprawiają, że jakość i smak wody pitnej ulega znacznej poprawie. Tym samym wszystkie urządzenia wykorzystujące wodę (np. pralka, zmywarka) są chronione przed negatywnym działaniem wody z kamieniem, a przez to - działają dłużej i skuteczniej. 

Nasze urządzenia do uzdatniania wody są ekologiczne i pozwalają generować oszczędności. Wykorzystanie ich sprawia, że nie trzeba korzystać z środków chemicznych czy kupować wody butelkowanej. Od momentu montażu każdy dzień będzie tworzyć kolejne oszczędności.

W naszej ofercie są także stacje uzdatniania wody 2 w 1, które nie tylko oczyszczają wodę i zmiękczają ją. Wpływają silnie na jej smak, poprawiają jej jakość. Woda po zmiękczeniu ma inne pH - nie ma uciążliwego kamienia w czajnikach, łatwiej czyścić armaturę, kabiny prysznicowe. Woda jest zdecydowanie korzystniejsza dla pralek i innych urządzeń domowych.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1202 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-23
Bardzo sprawna realizacja zamówienia. Polecam!!!
2024-07-22
szybka dostawa polecam
pixel