Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

Prysznice

Nowoczesne prysznice to znakomita alternatywa dla wanien. Dzięki temu rozwiązaniu funkcjonalność łazienki wzrasta, a korzystanie z niej jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Na rynku dostępne są różnorodne komponenty, które pozwalają skompletować natrysk według własnego uznania, lub zestawy prysznicowe. Dodatkowo można dobrać przydatne akcesoria, takie jak uszczelki czy filtry.

Elementy wyposażenia prysznica

Wśród produktów, które zalicza się do elementów wyposażenia prysznica, są słuchawki natryskowe, węże i uchwyty. Słuchawka prysznicowa może mieć różny kształt. Składa się z poręcznej rączki zwieńczonej tzw. główką, z której wypływa woda. Do rączki podłączony jest wąż natryskowy. Jest to długi i luźny przewód, którego koniec znajduje się w baterii. Specjalna konstrukcja węża (tzw. anti-twist) sprawia, że nie skręca się samoistnie, a tym samym nie ulega zniszczeniu. Z kolei uchwyty często mocuje się w ścianie i  służą one do wygodnego zawieszania słuchawki.

Natryski zazwyczaj mają deszczownice. Element ten wyróżnia się większą powierzchnią niż słuchawka natryskowa, co powoduje rozproszenie strumienia wody. Jeśli instalator chce zamontować prysznic do kabiny walk-in, warto zdecydować się na zakup deszczownicy, gdyż zajmuje ona mniej miejsca i wygląda nowocześniej niż całe komplety natryskowe. Z kolei prysznice z hydromasażem to coś, co może sprawić, że kąpiel stanie się bardziej relaksująca i odprężająca.

Prysznice i akcesoria prysznicowe w ofercie Terme.pl

W ofercie Terme.pl znajduje się wiele komponentów do wyposażenia łazienki. Wśród nich są podzespoły, z których można skompletować prysznice łazienkowe, takie jak rączki natryskowe, węże natryskowe, słuchawki natryskowe czy deszczownice. Można także zakupić cały zestaw prysznicowy, bez konieczności kupowania osobno każdej części. Oprócz tego sklep proponuje szereg różnego rodzaju akcesoriów przydatnych do montażu prysznica (np. uszczelki, filtry, zawory zwrotne, uchwyty punktowe). W przypadku awarii bez problemu można nabyć części zamienne do natrysków, co pozwala na samodzielną naprawę. W trosce o wysoką jakość oferowanych produktów w asortymencie sklepu znajdują się wyroby wyłącznie renomowanych firm m.in. TRES, KFA, HYDROLAND, DEANTE, FERRO, HANSGROHE.

Terme.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlano-remontowej. Doceniana przez wielu specjalistów, daje gwarancję niezawodności proponowanych wyrobów, oferuje szybką wysyłkę i bezproblemowe zwroty. W razie konieczności klient może liczyć na pomoc i fachową poradę ekspertów na każdym etapie zakupów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1117 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-09
Warto tu kupować. Polecam
2024-06-09
Wszystko jak najbardziej na TAK !!! Obsługa, doradztwo, wysyłka. Na medal !!!
pixel