Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

INTROL

INTROL to firma prowadząca działalność od 1990 roku. Współcześnie jest to czołowy dostawca urządzeń kontrolno-pomiarowych i systemów automatyzacji procesów przemysłowych. Marka cieszy się uznaniem na rynku, dzięki wysokiej jakości produktów i innowacyjnym rozwiązaniom, które znajdują zastosowanie w różnych branżach, w tym w przemyśle stoczniowym, w przemyśle spożywczym, budownictwie, górnictwie i hutnictwie, ciepłownictwie, energetyce, a także w rolnictwie i w gospodarstwach domowych. 

Produkty INTROL w ofercie Terme.pl

W Terme.pl znajduje się bogaty wybór wysokiej klasy produktów marki.  Niezawodne, bezawaryjne i funkcjonalne wyroby takie jak np.:

  • termometry proste INTROL;
  • termomanometry INTROL;
  • manometry INTROL;
  • termometry bimetaliczne tarczowe INTROL;
  • kurki manometryczne dwurożne INTROL;
  • redukcje mosiężne INTROL;
  • rurki manometryczne INTROL.

Dzięki swojemu  zaangażowaniu w jakość i innowacje, a także bezproblemowe dostosowywanie się do potrzeb Klientów, sprzęt marki INTROL zdobył nie tylko rynek krajowy, ale również i międzynarodowy. Jest to firma, która kontynuuje swoją ścieżkę sukcesu, dostarczając niezawodne rozwiązania w zakresie kontroli i pomiarów dla różnorodnych branż i projektów.

Poza taką działalnością zajmuje się ona także m.in. serwisem aparatury, doradztwem technicznym, montażem i uruchomieniem układów sterowania czy regulacji oraz pomiarami kontrolnymi. Dodatkowo marka stale inwestuje w badania, a nawet ma własne Laboratorium Pomiarowe, gdzie jest testowana precyzja urządzeń.

INTROL kładzie nacisk na kontrolę jakości swojej aparatury, zapewniając, że każdy dostarczony wyrób spełnia najwyższe standardy jakości. Jest w stanie dostosować swoje produkty i rozwiązania do konkretnych projektów i wymagań Klientów, co pozwala na elastyczność w realizacji różnorodnych zadań. Koniecznie sprawdź ofertę Terme i wyposaż się w sprzęt marki INTROL.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1201 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-22
Będzie naprawdę dobrze jak wszystkie produkty będą dostępne z jednego magazynu, moje zamówienie było oddzielone na dwa terminy odbioru i trochę zbyt długo trzeba było czekać.
2024-07-20
Sprawna obsługa, polecam
pixel