Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

Zestawy solarne

Gotowy zestaw solarny to wygodne rozwiązanie dla każdego, kto nie chce tracić czasu na  samodzielne skompletowanie wszystkich elementów instalacji solarnej. Na rynku dostępne są różne rodzaje zestawów fotowoltaicznych. Dzięki temu można dopasować je do określonego zapotrzebowania na energię i nie tylko.

Zestaw solarny - do zasilania i grzania

Typowy zestaw fotowoltaiczny składa się m.in. z paneli słonecznych, kompletów przyłączeniowych, modułów sterujących oraz zbiorników akumulacyjnych i pojemników na glikol propylenowy. Skład kompletu może jednak różnić się w zależności od wybranego produktu. Potrzebny Ci zestaw solarny do grzania wody a może do zasilenia nieruchomości prądem? Dobrej jakości komplety spisują się doskonale w każdej z tych ról.

Zestawy fotowoltaiczne - jak dobrać odpowiedni?

Wybór odpowiedniego zestawu solarnego będzie zależny od wielu czynników. Należy wziąć pod uwagę przede wszystkim zapotrzebowanie na energię. Np. zestaw solarny 300l będzie dobrym rozwiązaniem dla 6-osobowej rodziny. Dlaczego? Właśnie tyle wynosi średnie zużycie wody w gospodarstwie domowym zamieszkałym przez 6 osób. Gotowe zestawy fotowoltaiczne są w stanie wygenerować ilość prądu niezbędną zarówno dla małych nieruchomości, jak i wielkich budynków. Instalacja fotowoltaiczna o mocy 5 kWp wytwarza rocznie ok. 4000 do 5000 kWh energii elektrycznej. Jest to mniej więcej 100% zapotrzebowania prądu dla czteroosobowej rodziny.

Fotowoltaika na działkę, domu czy biura

Zestaw solarny do grzania wody z zasobnikiem sprawdzi się w przypadku różnych nieruchomości. Takie instalacje solarne pozwalają zasilić zarówno dom, jak i działkę czy biuro. Odpowiednio dobrany zestaw solarny cwu pozwoli na ogrzanie wody użytkowej w ilościach spełniających zapotrzebowanie kilku osób. Jeśli potrzebna Ci fotowoltaika na działkę lub do jednorodzinnego domu, gotowy komplet solarny będzie dla Ciebie odpowiednim wyborem.

Zestaw solarny off-grid czy on-grid?

Zestaw solarny off-grid pozwala korzystać z wytwarzanej energii na bieżąco. Nadmiar prądu gromadzi się w akumulatorach. To rozwiązanie idealne dla osób, które chcą być całkowicie niezależne od dostawcy energii. A jak działa zestaw solarny do podgrzewania wody  grid-on? Taka instalacja również pozwala na zużywanie wytwarzanej energii na bieżąco. Różnica polega na tym, że nadmiar energii trafia do zakładu energetycznego, z którego czerpiesz prąd. Co za tym idzie,w  przypadku awarii, Twoja instalacja również przestaje działać.

Panele słoneczne w ofercie sklepu Terme.pl

W ofercie sklepu Terme.pl znajdziesz zarówno panele słoneczne, jak i gotowe zestawy solarne. Zostały one skompletowane w taki sposób, aby wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrały i pozwalały na bezproblemowy montaż. Oferujemy zestawy dostosowane do różnego zapotrzebowania na prąd i wodę. Stawiamy wyłącznie na sprawdzonych producentów instalacji słonecznych, takich jak np.: GALMET, IMMERGAS czy KOSPEL. Nasza ofertę wyróżnia korzystna cena zestawów solarnych idąca w parze z ich nieprzeciętną jakością.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1151 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-23
Z przykrością stwierdzam że komunikacja między firma a logistyka jest słaba jestem rozczarowana i uważam że klient nie jest najważniejszy z powodu zaistniałej sytuacji o której mowa to wtajemniczeni wiedzą o czym pisze
2024-06-23
Szybka wysyłka towar zgodny z opisem, polecam
pixel