Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

ANWOD

ANWOD specjalizuje się w produkcji armatury wodociągowej. Firma została założona w 1988 roku, a jej siedziba znajduje się w Abramowicach Kościelnych w województwie lubelskim. Produkty są bezkompromisowej jakości i opierają się na sprawdzonych konstrukcjach, precyzyjnie wykonanych odlewach oraz najlepszych materiałach. Wszystkie te cechy w połączeniu z innowacyjną technologią obróbki, nowoczesnymi maszynami i zakładowym systemem kontroli jakości sprawiają, że wyroby te są niepowtarzalne i niezawodne. 

Produkty ANWOD w ofercie Terme.pl

Sklep Terme.pl oferuje szeroką gamę produktów służących do tworzenia bezawaryjnych systemów wodociągowych. Wśród nich są również produkty marki ANWOD, cenione przez specjalistów z branży remontowo-budowlanej. W naszym sklepie znajdziesz, np.:

  • nawiertki PCV/PE ANWOD;
  • nawiertki z zasuwą ANWOD;
  • klucze do nawiertek ANWOD;
  • klucze specjalne do zasuw ANWOD;
  • skrzynki do zasuw ANWOD.

Markę charakteryzuje wysoka jakość oferowanych artykułów potwierdzona licznymi atestami. Za swój sukces uznaje przede wszystkim zorientowanie na Klienta, indywidualne podejście do jego potrzeb i funkcjonalność proponowanych systemów. Na stronie internetowej ANWOD można znaleźć szereg ciekawych porad branżowych i newsy o nowinkach technologicznych. 

Firma zajmuje się dodatkowo obróbką skrawaniem CNC, modelowaniem i konstruowaniem 3D przyrządów i produktów, opracowywaniem programów CNC i technologii wytwarzania części maszyn. W działalności wykorzystuje nowoczesny park maszynowy, innowacyjne narzędzia i zaawansowane oprogramowanie nowej generacji.

Dzięki doskonałości i niezawodności swoich produktów ANWOD stale umacnia swoją pozycję na arenie międzynarodowej. Marka ta od samego początku zwraca uwagę na poszanowanie zasobów naturalnych i ochronę środowiska. Jeśli interesują Cię produkty ANWOD, wykwalifikowani pracownicy Terme.pl chętnie służą radą i pomocą w trakcie doboru odpowiednich akcesoriów. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1117 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-09
Warto tu kupować. Polecam
2024-06-09
Wszystko OK. Szybko i zgodnie z zamówieniem. Polecam.
pixel