Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

Natynkowe

Ogrzewanie podłogowe zyskuje coraz większą popularność ze względu na wygodę i komfort oraz ograniczenie kosztów pozyskiwania energii cieplnej. Co więcej, przy dzisiejszych możliwościach możemy cieszyć się ciepłem w kilku pomieszczeniach bazując na jednej instalacji grzewczej. Aby ciepło było rozprowadzane równomiernie stosuje się rozdzielcze do podłogówki, które powinny być odpowiednio chronione. Do tego właśnie służy szafka natynkowa.

Szafki natynkowe do rozdzielaczy 

Szafka natynkowa do rozdzielacza przeznaczona jest do osłaniania i chronienia rozdzielacza będącego częścią systemu grzewczego. Ochroną przed uszkodzeniami mechanicznymi obejmuje również grupy mieszające oraz belki sterując w instalacjach, które takie elementy zawierają. Szafka natynkowa zabezpiecza wszelkie przewody przed zerwaniem, wyrwaniem oraz przecięciem.

Szafka natynkowa do rozdzielaczy jest wykonana w taki sposób, aby zapewnić jej nowoczesny i estetyczny wygląd i może być dopasowana do wielu rodzajów wnętrz. Tego typu urządzenie montowane jest na ścianie i zabezpieczone zamkiem otwieranym monetą lub śrubokrętem. Występuje w wielu rozmiarach, a ponadto istnieje możliwość regulacji wysokości i szerokości.

Szafki natynkowe - rodzaje

Szafki natynkowe występują w wielu modelach, które są dostosowywane do pomieszczeń i możliwości instalacyjnych. I tak, na przykład szafka natynkowa głęboka może być wykorzystana w miejscach, gdzie możliwe jest zamontowanie większego urządzenia oraz istnieje potrzeba ochrony większej ilości elementów systemu grzewczego..

W przypadku, gdy posiadasz sprawną instalację elektryczną i chcesz pozyskiwać energię z prądu, na rynku dostępnych jest kilka rodzajów szafki elektrycznej natynkowej. Takie urządzenie stanowi świetną ochronę aparatów i urządzeń przed kurzem, wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Szafki elektryczne natynkowe sprawdzają się zarówno w instalacjach domowych jak i blokach oraz lokalach komercyjnych.

Szafka multimedialna natynkowa to propozycja dla użytkowników budynków i pomieszczeń biurowych. Jej zaletą jest możliwość podpięcia dużej ilości modułów oraz komputerów do skrzynki, co oznacza wygodne zarządzanie elementami instalacji oraz odpowiednią ochronę przed skokami napięcia.

Ciekawą propozycją do domu jednorodzinnego, bloku oraz budynków z lokalami komercyjnymi jest szafka licznikowa natynkowa, która chroni licznik energii elektrycznej przed uszkodzeniami, wilgocią oraz zabrudzeniami. Zamontowanie skrzynki z przeźroczystymi drzwiczkami umożliwia wykonywanie odczytów bez potrzeby otwierania urządzenia. Dodatkowo, każdy model charakteryzuje się konkretnym przeznaczeniem i dla przykładu, taka szafka licznikowa 3 fazowa natynkowa jest w stanie obsłużyć rozbudowaną instalację trójfazową.

Z racji tego, że bezpieczniki są bardzo ważnym elementem wyposażenia instalacji, a jednocześnie są szczególnie narażone na uszkodzenia i wilgoć, powinniśmy zapewnić im odpowiednią osłonę. Do ochrony rozdzielaczy wraz z bezpiecznikami służy szafka bezpiecznikowa natynkowa.

Decydując się na konkretny model szafki warto wziąć pod uwagę również ilość sekcji obsługiwanych w danej instalacji. Szafki natynkowe mają określone liczby sekcji, tak jak szafka natynkowa do rozdzielacza 11 13 sekcji, czy mniejsza 4 - 6 sekcji.

Szafka natynkowa - cena w hurtowni Hap

Szafka natynkowa do ogrzewania podłogowego występuje obecnie w wielu zróżnicowanych modelach służących do ochrony poszczególnych części instalacji, stąd też lekko zróżnicowana cena produktu. W hurtowni Hap oferujemy produkty od wielu cenionych producentów, więc możesz mieć pewność, że zakupiona u nas szafka rozdzielaczowa natynkowa jest wykonana z najwyższą starannością.

Na stronie internetowej naszej hurtowni znajdziesz tańsze modele szafek, takie jak Szafka natynkowa do rozdzielaczy 6 obwodów 485 mm Prandelli z półką na sterowniki dostępną już za 230 złotych. Z droższych wersji zaś, oferujemy wysokiej klasy urządzenia Kan-therm, takie jak Szafka natynkowa SWN-OP - 15/10 za niecałe 500 złotych. Cena tego typu urządzeń nie stanowi większego wydatku, a zapewni ochronę bardzo ważnych elementów Twojej instalacji grzewczej przedłużając jej żywotność.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1151 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-23
Jak najbardziej POLECAM. Szybko i profesjonalnie.
2024-06-23
SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA
pixel