Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

ZETKAMA

ZETKAMA rozpoczęła swoją działalność w 1946 roku. Firma produkuje armaturę przemysłową, dzięki której możliwy jest przepływ medium w instalacjach. Przedsiębiorstwo posiada nie tylko nowoczesny park maszynowy czy odlewnię, lecz także własną modelarnię. ZETKAMA szczególnie specjalizuje się w wytwarzaniu odlewów z żeliwa szarego i żeliwa sferoidalnego. Siedziba firmy od lat 70. XX wieku mieści się w Ścinawce Średniej.

Produkty ZETKAMA w Terme.pl

Atutem marki jest profesjonalna i doświadczona kadra specjalistów, pod których okiem przygotowywana jest produkcja armatury. Poza tym w procesach firmy wykorzystuje się innowacyjne i nowoczesne rozwiązania IT, które wspomagają pracowników w ich działaniach. 

Obecnie ZETKAMA należy do największych producentów armatury przemysłowej w Europie. Asortyment marki to ponad 2 000 wyrobów, a wśród nich m.in. zawory zaporowe, mieszkowe, przepustnice, kurki kulowe. Ich sprzedaż odbywa się w około 80 krajach na całym świecie.

ZETKAMA to firma, dla której priorytetem jest zadowolenie klienta, spełnienie jego oczekiwań i zaspokojenie jego potrzeb. Wieloletnie doświadczenie i umiejętności pracowników są atutami marki oraz kluczem do jej sukcesu. Grono instalatorów i inwestorów ceni wyroby ZETKAMA, gdyż one nie tylko ułatwiają prace budowlane, lecz są też inwestycją na lata. W internetowym sklepie Terme.pl dostępne są m.in.:

  • zawory zwrotne ZETKAMA;
  • zawory zaporowe ZETKAMA;
  • filtry osadowe ZETKAMA;
  • przepustnice zaporowe ZETKAMA.

Marka ma długoletnią i bogatą historię, dzięki której zdobyła silną pozycję na rynku polskim i zagranicznym, a zadowolone grono klientów z roku na rok systematycznie się powiększa.

  • 1
  • 2
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1151 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-23
Z przykrością stwierdzam że komunikacja między firma a logistyka jest słaba jestem rozczarowana i uważam że klient nie jest najważniejszy z powodu zaistniałej sytuacji o której mowa to wtajemniczeni wiedzą o czym pisze
2024-06-23
Znalazłem piec taniej tzn. Sam mnie znalazł przez spam w necie ale już po fakcie, warto grzebać i szukać
pixel