Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

WAVIN

WAVIN to holenderski dostawca wielu zrównoważonych wyrobów i rozwiązań dla przemysłu budowlanego oraz infrastrukturalnego. Firma dostarcza m.in. systemy instalacyjne do wody pitnej, systemy kanalizacyjne do odprowadzania ścieków, systemy do ogrzewania i chłodzenia obiektów.

 • 1
 • 2

Szeroka oferta produktów WAVIN w sklepie Terme.pl

W Polsce marka WAVIN pojawiła się w 1991 roku wskutek prywatyzacji Fabryki Elementów Wyposażenia Budownictwa Metalplast. Przedsiębiorstwo ma własne Laboratorium Zakładowe, gdzie wykonuje się badania rur i kształtek z tworzyw sztucznych i badania poliolefin i PVC. Od 2012 marka jest członkiem koncernu Mexichem lidera w produkcji instalacji rurowych i w branży petrochemicznej. 

Produkty WAVIN można znaleźć w sklepie Terme.pl, docenianym przez inwestorów z całego kraju. Ułatwiają one pracę i gwarantują wysoką jakość na długie lata. W ofercie znajdują się m.in.:

 • kolana WAVIN;
 • trójniki WAVIN;
 • trójniki redukcyjne WAVIN;
 • trójniki podwójne WAVIN;
 • złączki WAVIN;
 • złączki redukcyjne WAVIN;
 • śrubunki przyłączeniowe WAVIN;
 • rury PEX WAVIN;
 • płytki montażowe WAVIN.

Priorytetem marki jest udział w budowie zdrowego i zrównoważonego środowiska, czyli m.in. zapewnienie wody pitnej, dobrych warunków sanitarnych i higienicznych w budynkach, lepszych parametrów obiektów. 

Systemy instalacji podłogowych WAVIN

WAVIN może pochwalić się kilkoma tytułami Budowlanej Marki Roku w kategorii Ogrzewanie Podłogowe. Jest to prestiżowa nagroda przyznawana na podstawie opinii Klientów, doceniających najwyższą jakość produktów. Ogrzewanie podłogowe WAVIN daje gwarancję sprawnego działania instalacji i świetnego komfortu cieplnego. Może też współpracować z alternatywnymi źródłami ciepła (np. pompy ciepła). 

Każda rura do ogrzewania podłogowego WAVIN, bez względu na to, czy jest to rura PERT/EVOH/PERT, czy wielowarstwowa rura PE-Xc/Al/PE, zapewnia wytrzymałość na działanie skrajnych temperatur i ciśnienia. Do pozostałych komponentów należą np. rozdzielacze ze stali nierdzewnej INOX oraz automatyka przewodowa i bezprzewodowa. 

Dzięki zastosowaniu ogrzewania podłogowego WAVIN użytkownik ma całkowitą, swobodę w aranżacji wnętrz. Nie trzeba martwić się o umiejscowienie grzejnika, o ostre krawędzie czy o zbyt gorącą powierzchnię, a pomieszczenie może wyglądać nowocześnie i estetycznie. 

System rekuperacji WAVIN VENTIZA

W każdym domu bardzo ważną rolę odgrywa wentylacja. System rekuperacji WAVIN VENTIZA gwarantuje, że powietrze dostające się do wewnątrz danego budynku, jest odpowiednio oczyszczane. Tym samym jest to niezwykłe rozwiązanie dla alergików, gdyż zanieczyszczenia (m.in. pyłki, kurz) są zatrzymywane w filtrach. 

Dodatkowo, system wprowadzając czyste powietrze, w tym samym momencie usuwa ze środka obiektu to zużyte wraz z nieprzyjemnymi zapachami. Ponadto pomaga pozbyć się nadmiaru wilgoci, a użytkownicy nie muszą już na co dzień otwierać okien, dzięki czemu znika problem z owadami, smogiem i hałasem z zewnątrz. 

Jedną z ważnych kwestii jest także ograniczenie zapotrzebowanie danego budynku na energię cieplną przy jednoczesnym minimalnym zużyciu energii elektrycznej, a to ma wpływ na uzyskanie niższych rachunków, co generuje z czasem oszczędności. VENTIZA to znakomita jakość i prawidłowa wilgotność powietrza w Twoim domu. Dzięki temu systemowi klimat w nim będzie zdrowy i bezpieczny dla każdego domownika!

Produkty WAVIN znajdziesz u nas w dobrej cenie!

WAVIN to przedsiębiorstwo zdobywając liczne certyfikaty i wyróżnienia branżowe, co potwierdza jego fachowe podejście do Klientów i znakomitą ofertę produktową. Wyroby firmy bardzo często są określane przez grono inwestorów i instalatorów jako najlepszy wybór na rynku. 

W Terme.pl proponujemy wysokiej jakości towar od WAVIN w atrakcyjnych cenach, dlatego nie wahaj się i odwiedź nasz sklep! Zastanawiasz się, czy rury WAVIN do ogrzewania podłogowego, sprawdzą się w Twoim domu? A może chcesz zaopatrzyć się w komponenty do systemu VENTIZA?  Razem z naszymi ekspertami dobierz taki produkt, który spełni Twoje potrzeby i wymagania.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1201 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-22
Będzie naprawdę dobrze jak wszystkie produkty będą dostępne z jednego magazynu, moje zamówienie było oddzielone na dwa terminy odbioru i trochę zbyt długo trzeba było czekać.
2024-07-19
Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko i sprawnie
pixel