Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 72H | Możliwość zakupu na RATY

WANAS

WANAS to producent rekuperatorów. Jego główna fabryka mieści się w województwie podkarpackim w Rzeszowie. Doświadczeni inżynierowie w oparciu o obserwację potrzeb rynkowych, starają się ciągle udoskonalać produkowane centrale wentylacyjne. Dzięki zwróceniu uwagi na energooszczędność, urządzenia te znacznie wpłynęły na poziom komfortu użytkowania wentylacji w budynkach mieszkalnych, obiektach użyteczności publicznej i komercyjnych.  

Produkty WANAS w ofercie Terme.pl

W Terme.pl dostępne są wyroby z dziedziny klimatyzacji i wentylacji. Wśród nich jedną z głównych ról odgrywają solidnie wykonane i wysokiej klasy produkty WANAS. W ofercie sklepu można znaleźć różnego rodzaju m.in.:

  • rekuperatory ze sterownikami WANAS;
  • rekuperatory z wymiennikami entalpicznymi WANAS;
  • rekuperatory z wymiennikami entalpicznymi i ze sterownikami WANAS.

Każdy produkt marki WANAS charakteryzuje się cichą pracą, znakomitą sprawnością cieplną, niskim zużyciem energii i niskim kosztem eksploatacji. Firma skupia się na tworzeniu kolejnych innowacyjnych rozwiązań systemowych w zakresie wentylacji, zdając sobie sprawę, jak bardzo świadomość konsumentów na ten temat się zwiększa i jak jest ona ważna dla przyszłych pokoleń.

Pracownicy WANAS chętnie doradzają swoim klientom już na etapie rozprowadzenia instalacji elektrycznej, aby ustalić wygodne i łatwo dostępne miejsce montażu sterownika do rekuperatora, dlatego warto skorzystać z ich wskazówek, aby nie popełnić żadnego błędu.

WANAS swoje działania opiera na zrównoważonym rozwoju i ochronie środowiska, szczególnie skupiając się na czystym powietrzu, lasach i akwenach.

Inżynierowie i projektanci starają się tak tworzyć produkty, aby nie miały one negatywnego wpływu na  klimat i przyrodę. Również w samym zakładzie produkcyjnym stosuje się przyjazne środowisku rozwiązania takie jak m.in. ogrzewanie (pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe), energooszczędne oświetlenie LED, ograniczenie zużycia papieru (np. elektroniczne instrukcje obsługi rekuperatorów).

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1188 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Bardzo szybko i sprawnie. Polecam.
2024-07-12
Bojler ok ale pakujcie inaczej dużo ocieplenia wgniecione jedna rora od wężownicy wgnieciona to nie przez transport tylko takie wyszło z zakładu chyba brak kontroli ogonie działa
pixel