Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

VALVEX

VALVEX to polskie przedsiębiorstwo powstałe w 1922 roku. Zbudowano wówczas pierwszą fabrykę, która mimo niesprzyjającej rzeczywistości wojennej systematycznie się rozwijała. W 1970 roku otwarto zakład produkcyjny w Jordanowie i szybko nastąpił wzrost popularności wyrobów marki. Obecnie VALVEX jest partnerem amerykańskiej grupy kapitałowej Meridian International Group i ma dostęp do najnowszych technologii w branży metalowej.

VALVEX – synonim niezawodności i trwałości w Twoim domu

VALVEX to jeden z czołowych producentów baterii łazienkowych, baterii kuchennych, armatury do instalacji wodnych, do instalacji gazowych i do centralnego ogrzewania. Marka wnikliwe obserwując rynek i wsłuchując się w potrzeby potencjalnych klientów, cały czas inwestuje w technologiczne rozwiązania projektowe i produkcyjne, dodatkowo stosując zaostrzoną kontrolę jakości. Doceniania jest w wielu krajach europejskich, krajach Ameryki Północnej i Południowej oraz na Bliskim Wschodzie.

VALVEX stara się stale wprowadzać nieustanne innowacje technologiczne, dostarczając klientom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie armatury i instalacji. Ponadto produkty tej marki są synonimem trwałości i solidności, co sprawia, że są one niezawodnym wyborem dla każdego inwestora, łącząc w sobie funkcjonalność z wyjątkową estetyką, tworząc eleganckie i stylowe wnętrza.

Wyposaż swoją instalację w produkty firmy VALVEX 

W portfolio marki znajdują się m.in. baterie łazienkowe, baterie kuchenne, armatura do instalacji wodnych, armatura do instalacji gazowych, systemy instalacji centralnego ogrzewania, zawory kulowe, wiele elementów złącznych itp. 

Produkty VALVEX do instalacji wodnych

Marka to lider w produkcji wysokiej klasy wyrobów do instalacji wodnej.  Produkty te  charakteryzują się nie tylko doskonałą trwałością, ale też efektywnością energetyczną i optymalną wydajnością. Przykładem może być zawór VALVEX zawór kulowy wodny z dławikiem stosowany w instalacjach wodociągowych wody zimnej i ciepłej, w instalacjach ogrzewania wodnego i w instalacjach solarnych z roztworem glikol/woda.

Bez względu na to, czy chodzi o nową instalację wodną, czy o modernizację istniejącej, wyroby VALVEX są świetnym wyborem, obejmującym baterie, armaturę, złączki i innowacyjne systemy zarządzania zużyciem wody. Ich dodatkowym atutem są funkcjonalne i nowoczesne wzory, które znakomicie komponują się z wnętrzem w różnym stylu, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Produkty VALVEX do instalacji gazowych

VALVEX specjalizuje się też w produkcji wyrobów do instalacji gazowej, oferując kompleksowe rozwiązania dla bezpiecznego, efektywnego i niezawodnego użytkowania gazu. Zastosowanie zaawansowanych technologii i surowców gwarantuje niezawodność oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia potencjalnych problemów. Dzięki nim można zoptymalizować zużycie gazu, poprawić efektywność energetyczną oraz z łatwością monitorować i kontrolować daną instalację gazową.

W asortymencie VALVEX są dostępne złączki, reduktory, zawory bezpieczeństwa, a także zaawansowane systemy monitorowania i sterowania, które są dostosowane do różnych typów instalacji, zarówno domowych, jak i przemysłowych. Przykładem wysokiej jakości marki jest zawór VALVEX, czyli zawór kulowy do gazu niklowany z motylkiem aluminiowym. 

Produkty VALVEX do instalacji grzewczych

Firma wytwarza także szereg kompleksowych  rozwiązań dla efektywnego, niezawodnego i oszczędnego ogrzewania, zapewniając klientom pełne wsparcie w zakresie instalacji grzewczej. Są to m.in. zawór VALVEX grzejnikowy kątowy i zawór VALVEX automatyczny odpowietrzający, a także różnorodne kotły VALVEX, termostaty VALVEX itp.  Rozwiązania te są wszechstronne i dostosowane do różnych typów budynków oraz potrzeb użytkowników.

Marka zwraca uwagę na to, aby wyroby nie tylko spełniały funkcje techniczne, ale również były estetyczne i łatwe w użytkowaniu. Praktyczny design ułatwia instalację, obsługę i konserwację. Wszelkie procesy ich produkcji są zgodne z normami ekologicznymi, co sprawia, że są one przyjazne dla środowiska.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1123 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-11
5
2024-06-09
100 procent pozytyw
pixel