Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

TT PLAST

TT PLAST S.A. to polski producent rur i osprzętu z tworzyw sztucznych, które są wykorzystywane w sektorze elektrycznym i energetycznym. Firma zaczęła działać w 2002 roku i początkowo zajmowała się głównie produkcją rur karbowanych z PP i PVC, rur sztywnych RL i kanałów  elektroinstalacyjnych.

Produkty TT PLAST w ofercie Terme.pl

Z biegiem czasu dynamiczny rozwój spowodował, że marka postanowiła rozszerzyć swoje portfolio produktowe m.in. o wyroby bezhalogenowe, rury karbowane dwuwarstwowe, rury osłonowe sztywne, rury osłonowe dzielone i kanały wentylacyjne. Obserwacja rynku i szybka reakcja na jego zapotrzebowania sprawiła, że w 2016 roku asortyment powiększył się o przewody wykorzystywane do montażu gruntowych pomp ciepła i wymienników ciepła. 

W sklepie znajdziesz różnorodne rozwiązania w tym przewody i rury z tworzyw sztucznych takie jak dwuwarstwowe rury PE TT PLAST do budowy sieci gazowej o znakomitej wytrzymałości na obciążenia udarowe i dużym zakresem temperatur roboczych.

Poza tym, TT PLAST oferuje także systemy kanalizacyjne, rury do wody pitnej oraz bogaty wybór akcesoriów instalacyjnych. Wszystkie te produkty są starannie zaprojektowane z myślą o najwyższej jakości, efektywności i łatwości montażu.

TT PLAST to firma, która kładzie ogromny nacisk na innowacje i jakość swoich produktów. Jednym z kluczowych elementów umożliwiających jej utrzymanie wysokich standardów jest własne laboratorium badawcze. Posiadanie własnego zaplecza badawczego pozwala nie tylko kontrolować jakość surowców i produktów na każdym etapie produkcji, ale także rozwijać nowe technologie i doskonalić wyroby marki. 

W laboratorium badawczym zatrudnieni są wysoko wykwalifikowani specjaliści z szeroką wiedzą teoretyczną, ale również praktycznym doświadczeniem, które umożliwia im skuteczne przeprowadzanie analiz. Mają one na celu zdobycie zgodności artykułów z obowiązującymi normami i dyrektywami. Przeprowadzane testy wytrzymałościowe i badania materiałowe umożliwiają firmie produkcję wyłącznie wyrobów spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa i efektywności.

Dzięki innowacyjnym technologiom i ciągłemu rozwojowi marka TT PLAST jest synonimem profesjonalizmu i zaufania w branży instalacyjnej, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą Terme.pl i wybrania idealnych rozwiązań do Twoich potrzeb! Nasza oferta obejmuje szeroki wybór wysokiej jakości produktów TT PLAST do instalacji wodno-kanalizacyjnych, które spełnią nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Dzięki tym produktom zyskasz pewność, że systemy te będą solidne, trwałe, wydajne i niezawodne.

Nasz zespół profesjonalistów jest zawsze gotowy służyć pomocą, udzielić fachowych porad oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania, aby zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenie zakupowe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego produktu, czy też masz pytania dotyczące jego działania, czy montażu, możesz liczyć na nasze wsparcie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1117 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
szybko ok
2024-06-11
5
pixel