Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

THERMES

THERMES to dystrybutor zasobników i zbiorników buforowych wytwarzanych ze stali nierdzewnej dla każdego typu źródła ciepła. Wyroby są wykorzystywane zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w obiektach przemysłowych. W ofercie są urządzenia dostosowane do kotłów gazowych, pomp ciepła, paliwa stałego, paneli solarnych i ogrzewania elektrycznego. Każda instalacja grzewcza musi być funkcjonalna i wydajna, dlatego zawsze warto dowiedzieć się, jak działają takie urządzenia. 

Produkty THERMES w Terme.pl

W asortymencie Terme.pl dostępna jest szeroka gama różnorodnych produktów z branży remontowo-budowlanej i pokrewnych, dlatego każdy instalator i inwestor znajdzie coś dla siebie. Wśród takich wyrobów są także artykuły od renomowanych marek jak THERMES. Świetnie wykonane, niezawodne i wytrzymałe komponenty mają liczne certyfikaty i atesty, co potwierdza, że są najlepszym wyborem na rynku. W sklepie można znaleźć m.in.:

  • zbiorniki buforowe do pomp ciepła 60 l THERMES;
  • zbiorniki buforowe do pomp ciepła 200 l THERMES;
  • zbiorniki buforowe do pomp ciepła 300 l THERMES;
  • zbiorniki buforowe do pomp ciepła 600 l THERMES.

THERMES współpracuje wyłącznie z najlepszymi dostawcami, a oferowane produkty mają znakomity stosunek jakości do ceny. Wszystkie produkty już na etapie projektu są tworzone w taki sposób, aby montaż i codzienna obsługa był łatwe. Atutem firmy jest doświadczony zespół pracowników i zaplecze magazynowe, dzięki którym możliwa jest sprawna i szybka realizacja zamówień w kraju i za granicą.

Misja przedsiębiorstwa opiera się na satysfakcji klientów korzystających z jego zasobów. Specjaliści posiadający ogromną wiedzę branżową, chętnie dzielą się ważnymi informacjami i służą pomocą w doborze odpowiedniego wyrobu, dlatego każdy będzie czuł się usatysfakcjonowany. Ponadto na stronie internetowej THERMES znajduje się formularz, który służy do zgłoszenia serwisowego. Można pobrać katalogi produktów, instrukcje ich obsługi i montażu, cenniki oraz certyfikaty, a także poczytać artykuły branżowe.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1117 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-09
Profesjonalna obsługa zgodna z zamówieniem
2024-06-09
100 procent pozytyw
pixel