Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

TERMASOL

Firma TERMASOL działała początkowo jako dystrybutor i wykonawca w branży odnawialnych źródeł energii. Współcześnie tworzy spółkę, w której składzie są takie marki jak FireAngel, SafeHaus, Czujniki.co i OzonBox, prowadząc działalność dystrybucyjną i usługową, ciągle inwestując w nowe technologie oraz w badania nad produktami. Wieloletnia i dokładna obserwacja potrzeb rynkowych pozwoliła pozyskać firmie grono zaufanych nabywców i kontrahentów. Zdobyte doświadczenie, wysiłek w tworzenie nowych projektów, innowacyjność i sprawność działania są głównymi zaletami firmy. 

Produkty TERMASOL w Terme.pl

Terme.pl jest bardzo doceniane zarówno przez firmy, jak i klientów indywidualnych z branży budowlano-remontowej. Inwestorzy i instalatorzy poszukujący wysokiej klasy sprzętów pomiarowych są zadowoleni z oferty sklepu. Wszystkie dostępne w nim wyroby są starannie wyselekcjonowane i spełniają wszelkie normy Unii Europejskiej. 

W Terme.pl znajduje się sprzęt popularnych marek takich jak TERMASOL. Klienci zwracają uwagę na funkcjonalność proponowanych urządzeń pomiarowych, które można zainstalować w domu, w firmie czy w zakładzie przemysłowym.  Specyfika ich stosowania sprawia, że muszą być to również produkty z odpowiednimi certyfikatami i atestami. W sklepie dostępne są np.:

  • czujnik dymu TERMASOL;
  • czujnik czadu z wyświetlaczem TERMASOL;
  • czujnik gazu ziemnego TERMASOL.

TERMASOL specjalizuje się w dziedzinie czujników tlenku węgla, gazu i dymu. Odbiorcami produktów są klienci prywatni, ale także hurtownie elektryczne, instalacyjne, alarmowe itp. Bez względu na wykorzystanie sprzęt tego typu wymaga regularnych przeglądów, W innym przypadku jego praca może być zaburzona, a pomiary nie będą dokładne. W razie potrzeby specjaliści techniczni TERMASOL dbają o sprawną realizację gwarancji i obsługę serwisu.

Ponadto firma TERMASOL zapewnia ciągłość dostaw, a także ma doświadczenie w magazynowaniu i logistyce paczek. Własne zaplecze magazynowe tylko ułatwia pracę w tym obszarze, dzięki czemu realizacja zamówień przebiega sprawnie i szybko.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1151 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-23
Jak najbardziej POLECAM. Szybko i profesjonalnie.
2024-06-22
Drugie zamówienie, wszystko szybko, sprawnie i profesjonalnie.
pixel