Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

TEKNO POINT

W 1992 roku w Budapeszcie powstała firma TEKNO POINT. Jej głównym celem było wprowadzenie na rynek wysokiej klasy produktów z dziedziny klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji. Marka bardzo szybko zdobyła grono zaufanych klientów, szczególnie że od początku wyróżnia się na tle konkurencji atrakcyjnymi cenami i profesjonalną obsługą (doradztwo techniczne, serwis posprzedażowy, długoletnie gwarancje). 

Produkty TEKNO POINT w Terme.pl

Sprzęty TEKNO POINT takie jak wentylatory domowe i przemysłowe, oczyszczacze powietrza, pompy ciepła czy klimakonwektory są znane w wielu krajach i słyną z doskonałej wydajności. Instalowane są zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej (np. szpitale, szkoły).

W sklepie Terme.pl proponujemy szeroką gamę wyrobów znanych marek, a każdy producent to specjalista w swojej dziedzinie. TEKNO POINT to przedsiębiorstwo, wprowadzające na rynek tylko urządzenia wysokiej klasy i starannie wykonane. Dzięki temu jego klienci mogą mieć pewności, że ich instalacje będą prawidłowo działać przez długie lata. W Terme.pl dostępne są np.: 

  • pompy ciepła  TEKNO POINT A-1732-T Monoblok Athena;
  • pompy ciepła TEKNO POINT A-1332-T Monoblok Athena;
  • pompy ciepła TEKNO POINT A-0732 Monoblok Athena.

Marka koncentruje się na wytwarzaniu wyłącznie wydajnych i przyjaznych środowisku urządzeń, skupiając się na jego ochronie i zrównoważonym rozwoju. Jej priorytetem jest ich ciągłe udoskonalanie i zrównoważona przyszłość. Wysoki standard wykonania sprzętów, ich niezawodność i funkcjonalność idą w parze z dbałością o społeczeństwo i gospodarkę.

Każdy produkt TEKNO POINT jest świetnej jakości, dając klientom gwarancję niezawodności jego działania. 

Zaawansowana wiedza ekspercka i jakość surowców wykorzystanych w produkcji to dodatkowa atuty firmy. Innowacyjność i wysiłek, który wkładają inżynierowie w rozwój i badania naukowe sprawił, że oferowany sprzęt jest tworzony w zgodzie z ekologią, a najnowsze technologie scalają energooszczędność z szacunkiem do zasobów naturalnych i przyrody.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1117 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-11
5
2024-06-09
Warto tu kupować. Polecam
pixel