Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

SOTRALENTZ

Firma SOTRALENTZ powstała w 1994 roku. Początkowo zajmowała się naprawą rowerów i maszyn rolniczych. Z biegiem lat przedsiębiorstwo stało się międzynarodowym koncernem, którego obszar działań objął takie gałęzie przemysłu jak: przemysł ciężki, siatki zbrojeniowe, zbiorniki na deszczówkę, zbiorniki olejowe, oczyszczalnie z polietylenu i opakowania przemysłowe z polietylenu. Wszystkie produkty są produkowane zgodne z obowiązującymi przepisami, mając wymagane atesty i certyfikaty. Firma SOTRALENTZ z siedzibą w Skierniewicach obecnie jest częścią Grupy GRAF.

Produkty SOTRALENTZ w ofercie Terme.pl

W ofercie sklepu Terme.pl znajdują się wysokiej jakości produkty renomowanych i docenianych marek na całym świecie. Wśród nich są wyroby SOTRALENTZ. Dostępne są m.in.:

  • nadbudowy z uszczelką SOTRALENTZ;
  • dekle do komór rozsączających z reflektorami SOTRALENTZ;
  • dekle do komór filtracyjnych SOTRALENTZ;
  • pakiety oczyszczalni z tunelami rozsączającymi SOTRALENTZ;
  • komory rozsączające SOTRALENTZ;
  • komory filtracyjne SOTRALENTZ.

Czysta woda jest jedną z najważniejszych kwestii na świecie, jednak jest ciągle narażona na liczne zanieczyszczenia. Produkty SOTRALENTZ są dedykowane gospodarce wodnej, dostarczając rozwiązania dla takich wyzwań jak ochrona cieków wodnych, oczyszczanie ścieków i zapobieganie powodziom. 

Grupa GRAF, do której należy marka, wnosi istotny wkład w ochronę środowiska m.in. poprzez 80% udziału energii odnawialnej w produkcji, użycie najnowocześniejszych urządzeń produkcyjnych o niskim zużyciu energii czy korzystanie z materiałów, które można poddać recyklingowi.

Opinia marki wśród inwestorów i instalatorów z branży jest bardzo pozytywna. Składają się na nią nie tylko solidnie wykonane, trwałe i funkcjonalne wyroby, lecz również znakomita obsługa Klienta. Pełne zaangażowanie w proces produkcyjny sprawia, że pracownik obsługi chętnie udzieli fachowych porad i wskazówek, dotyczących wyboru, montażu czy informacji technicznych konkretnych produktów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1123 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-15
Dobra cena i błyskawiczna dostawa. Pełna profeska!
2024-06-09
Szybka realizacja zamówień.
pixel