Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

SFA

SFA to firma, która zajmuje się wytwarzaniem i dystrybucją wyposażenia sanitarnego do kuchni i łazienki. Wśród nich znajdują się m.in. produkty do uzdatniania wody, pompy i przepompownie do użytku komercyjnego, pompy i pomporozdrabniacze domowe, brodziki i kabiny prysznicowe, wanny czy wanny z hydromasażem.

Produkty SFA w Terme.pl

Tuż po rozpoczęciu działalności w 1958 roku marka wypuściła swój pierwszy wyrób na rynek i był to rozdrabniacz sanitarny o nazwie SANIBROYEUR SFA. Jego zadaniem było usuwanie nieczystości z toalet i umywalek. Był stosowany w miejscach, gdzie nie było kanalizacji lub doprowadzenie jej było nieopłacalne.

Przez kolejne lata SFA stale rozwijało się i poszerzało swój asortyment. Współcześnie jest światowym liderem w branży i zaufały mu grono usatysfakcjonowanych Klientów z wielu krajów. Inżynierowie, korzystając z najnowszych technik i technologii, stale pracują nad udoskonalaniem wyrobów marki, dlatego jest ona kojarzona z wysokim standardem, solidnością i niezawodnością. 

Terme.pl to sklep dedykowany zarówno profesjonalistom, jak i majsterkowiczom-amatorom. Oprócz dbania o ofertę wysokiej klasy produktów proponuje także zapoznanie się z opiniami, testami i branżowymi artykułami, dostarczającymi wiedzy na temat budowy domów, remontów, instalacji itp. W asortymencie Terme.pl są różne wyroby marki SFA, np.:

  • pompy Sanicondens Mini v02 SFA;
  • pompy SFA Saniaccess 3;
  • pompy Sanidouche SFA.

Dzięki urządzeniom od SFA zmieniły się zasady aranżacji przestrzeni w obiektach mieszkalnych i budynkach użyteczności publicznej, gdyż np. rozdrabniacze do WC pozwoliły na montowanie ich w dowolnym miejscu. To świetne rozwiązanie w sytuacji, gdy w nieużywanym pomieszczeniu Klient chce zaaranżować łazienkę, a brakuje tam potrzebnej instalacji. Wówczas sprzęt renomowanej marki daje pełną swobodę w organizacji wybranej przestrzeni. Wszystkie wyroby SFA spełniają międzynarodowe wymogi techniczne i wymogi bezpieczeństwa, dlatego są polecane przez grono specjalistów z branży.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1202 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-24
Zamówienie zostało zrealizowane szybko. Bardzo dobry kontakt telefoniczny.
2024-07-20
Sprawna obsługa, polecam
pixel