Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

SAS

Zakład Metalowo-Kotlarski SAS (ZMK SAS) został założony w 1980 roku. Dynamiczny rozwój marki, obserwującej pojawiające się potrzeby rynku, sprawił, że niewielki zakład rzemieślniczy stał się jednym z wiodących producentów przemysłu kotlarskiego w Polsce. Współcześnie SAS odgrywa kluczową rolę w dostarczaniu rozwiązań grzewczych dla domów, firm i przemysłu. Jego produkty są niezbędne do zapewnienia ciepła i energii w wielu dziedzinach życia. Szerokiej oferta marki pozwoliła zdobyć jej uznananie inwestorów i instalatorów w kraju i za granicą (m.in. w Mołdawii, w Rumunii, we Włoszech).

Produkty SAS w ofercie Terme.pl

Terme.pl to miejsce, gdzie można znaleźć produkty wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych marek. Wśród nich są także wyroby SAS. W sklepie są dostępne m.in.:

  • kotły gazowe 1-funkcyjne SAS;
  • kotły gazowe 2-funkcyjne SAS;
  • kotły na paliwo stałe SAS;
  • sznury uszczelniające SAS.

SAS to firma, która zapewnia niezawodność i wytrzymałość oferowanych produktów oraz usług, a także dokonuje wielu starań, aby sprostać oczekiwaniom obecnych i potencjalnych Klientów. W nowoczesnym parku maszynowego marki znajdują się m.in.: lasery światłowodowe, roboty spawalnicze, centrum gnące Salvagnini P4 lean, wykrawarki młoteczkowe, komora śrutownicza i automatyczna linia malowania proszkowego.

SAS ma również własne Laboratorium Badawcze. Każdy nowy model wymiennika ciepła musi przejść wielogodzinne testy. Jest to nieodzowny etap w procesie ich produkcji, mającym na celu zapewnienie jakości, bezpieczeństwa, efektywności i zgodności z przepisami. Dzięki niemu Klienci mogą mieć pewność, że korzystają z produktów wysokiej jakości i bezpiecznych dla środowiska.

Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza specjalistów z branży, dbałość o zachowanie najwyższej jakości i ciągłe udoskonalanie produkcji pozwala ulepszać parametry techniczno-eksploatacyjne produktów SAS. Jeśli szukasz trwałych i solidnych urządzeń, zapraszamy do Terme.pl. Oferujemy atrakcyjne ceny, szybką wysyłkę i bezproblemowe zwroty! Nie wahaj się i skorzystaj z naszych usług!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1150 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-23
SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA
2024-06-22
Szybka wysyłka, zakupu bezproblemowy. Polecam
pixel