Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

ROCKWOOL

Grupa ROCKWOOL rozpoczęła swoją działalność w 1909 roku. Pierwsza fabryka powstała 28 lat później w Hedehusene w Danii koło Kopenhagi. Aktualnie jest to przodujący producent skalnej wełny mineralnej i dziś posiada ok. 50 zakładów produkcyjnych na całym świecie, gdzie jest zatrudnionych ponad 11 tysięcy pracowników. Izolacje termiczne ROCKWOOL sprawiają, że w zimie w pomieszczeniu można stworzyć korzystny klimat, a ciepło nie ucieka z budynków. Z kolei w ciepłe letnie dni pomagają w nich utrzymać optymalną temperaturę powietrza. 

Produkty ROCKWOOL w Terme.pl

W Terme.pl dostępne są produkty, akcesoria, narzędzia i urządzenia potrzebne do prac remontowo-budowlanych. Wśród nich znajdują się również produkty marki ROCKWOOL takie jak m.in.:

  • maty lamelowe ROCKWOOL;
  • otuliny ROCKWOOL;
  • izolacje Flexorock ROCKWOOL.

Tego typu produkty wpływają na koszty ogrzewania i ogrzewania obiektów, zmniejszają zanieczyszczenie powietrza i emisję dwutlenku węgla. Warto podkreślić, że wyroby z mineralnej wełny skalnej ROCKWOOL produkuje się, wykorzystując skałę wulkaniczną, zwaną bazaltem. Jest to niewyczerpany zasób natury, występujący w dużych ilościach.

Jej świetne, solidne, wytrzymałe i niezawodne produkty są doceniane przez wielu inwestorów i instalatorów, którzy chętnie po nie sięgają. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1201 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-23
Bardzo sprawna realizacja zamówienia. Polecam!!!
2024-07-21
Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam.
pixel