Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

PURUS (9)

PURUS to firma, która działa w zakresie takich obszarów produktowych jak wpusty podłogowe, odwodnienia liniowe, instalacje sanitarne i urządzenia sanitarne ze stali nierdzewnej. Ogólnie mówiąc, jest to marka specjalizująca się w rozwoju, produkcji i dystrybucji wysokiej jakości rozwiązań dla branży sanitarno-grzewczej oraz hydrauliki.

Produkty PURUS w ofercie Terme.pl

PURUS skupia się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Dodatkowo angażuje się w stały rozwój i wprowadza innowacje, aby sprostać wymaganiom rynku oraz zapewnić efektywne i ekologiczne produkty dla swoich odbiorców.

Główną aktywnością marki jest produkcja armatury, systemów rur i kształtek, urządzeń sanitarnych i akcesoriów do instalacji wodno-kanalizacyjnych. W ofercie Terme.pl dostępne są:

  • redukcje PURUS;
  • syfony tradycyjne przelewowe anty-zapachowe PURUS;
  • syfony suche do odprowadzania kondensatu PURUS;
  • wkłady z membraną do montażu przy wylocie rury PURUS;
  • wkłady z membraną do montażu przy wlocie rury PURUS;
  • zestawy odpływowe do umywalek z rurą sztywną PURUS;
  • zestawy odpływowe do umywalek z rurą elastyczną PURUS.

 

Całą gama produktów marki może być wykorzystana w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym w łazienkach, w toaletach, w pomieszczeniach gospodarczych, na zapleczach sanitarnych, w szkołach, w szpitalach, w hotelach, na basenach, w klubach, w restauracjach, obiektach sportowych i przemysłowych, w kuchniach, w zakładach przetwórstwa spożywczego, zakładach chemicznych i farmaceutycznych, na halach produkcyjnych itp.

Produkty PURUS są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami i najnowszymi normami, co gwarantuje ich niezawodność, trwałość, wytrzymałość i skuteczność w użytkowaniu. Firma ciągle planuje duże inwestycje związane z badaniami i testami, tym samym przyczynia się do stałego wzrostu wydajności i efektywności swoich wyrobów.

Dzięki starannemu projektowaniu i wysokiej jakości materiałom komponenty te są łatwe w montażu oraz proste w obsłudze. Mogą być stosowane w różnych aplikacjach, a poza tym są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, dlatego dla wielu klientów są atrakcyjnym wyborem.

Zapraszamy do odwiedzenia Terme.pl! Nasi specjaliści po analizie Twoich potrzeb pomogą Ci dobrać odpowiedni produkt, który zaspokoi Twoje potrzeby i oczekiwania. Czekamy na Ciebie!

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 987 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
Super
2024-04-17
Realizacja zamówienia przebiegła bez problemów. Polecam!
pixel