Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

PURMO

PURMO zostało założone w latach 50. XX wieku przez Gunnara Skog, Ivara Långnabba i Ingvara Granroth w Finlandii. Zajęli się wytwarzaniem metalowych pił łukowych dla drwali, które bardzo szybko zastąpiły narzędzie drewniane. Z biegiem lat do katalogu produktów zaczęły być dodawane inne wyroby takie jak narzędzia do krzeseł, narzędzia do odśnieżania i meble ogrodowe. 

Produkty PURMO w ofercie Terme.pl

W 1959 roku firma PURMO zakupiła producenta grzejników i tak rozpoczął się kolejny rozdział rozwoju marki. Szybko zautomatyzowano linie produkcyjne, a PURMO całkowicie poświęciło się nowej branży, przejmując wielu krajowych konkurentów i inne marki takie jak np. Radson, Vogel&Noot, Emmeti, Sigarth, tworząc PURMO GROUP.

W Terme.pl znajdują się produkty wielu renomowanych producentów. Wśród nich znajdują się wysokiej jakości produkty PURMO np.:

  • grzejniki VKO typ 11 PURMO;
  • grzejniki CV22 PURMO.

Systemy ogrzewania i chłodzenia PURMO zapewniają optymalny komfort i wysoką efektywność. Bez względu na to, czy są zamontowane w domach, w biurze, w szkołach czy innych budynkach użyteczności publicznej mają ogromny wpływ na samopoczucie przebywających z nich osób. Poza tym innowacyjne rozwiązania marki mają świetną wydajność energetyczną. PURMO dostarcza na rynek wyroby przyjazne dla środowiska, szczególnie dzięki zastosowaniu reguł maksymalnego odzysku surowców w projektowaniu grzejników.

Przedsiębiorstwo za cel stawia sobie zadowolenie Klienta, dlatego regularnie bada jego potrzeby i oczekiwania. Dodatkowo wprowadziło nowe sposoby komunikacji, które dotyczą np. informacji o wyrobie, zasięgania opinii i reklamacji..

Współcześnie PURMO GROUP prowadzi działalność na całym świecie w ponad 50 miastach, wytwarzając i dystrybuując najlepszej klasy produkty dla grona Klientów na całym świecie. Skupia się na innowacyjnym podejściu do biznesu, projektowaniu i zrównoważonym rozwoju, a wszystko po to, aby cały czas wzmacniać swoją pozycję lidera.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1201 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-22
Będzie naprawdę dobrze jak wszystkie produkty będą dostępne z jednego magazynu, moje zamówienie było oddzielone na dwa terminy odbioru i trochę zbyt długo trzeba było czekać.
2024-07-22
Polecam
pixel