Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

POWOGAZ

POWOGAZ S.A. to jeden z przodujących producentów wodomierzy w Polsce i w Europie, należący do Grupy Apator od 2008 roku. Sukces marki to konsekwencja wieloletniego doświadczenia, zatrudnienia wykwalifikowanej kadry specjalistów i profesjonalnego podejścia do klienta. 

Produkty POWOGAZ w Terme.pl

W asortymencie marki najważniejszymi wyrobami są wodomierze, przepływomierze, ciepłomierze i podzielniki kosztów ogrzewania, które swoje zastosowanie mogą znaleźć w domach jednorodzinnych, w budynkach użyteczności publicznej i w przemyśle. Poza tym firma oferuje również m.in. usługi odczytu i rozliczeń zużycia mediów. POWOGAZ ciągle wdraża na rynek zaawansowane technologicznie rozwiązania jak np. inteligentne liczniki czy systemy zarządzania sieciami dystrybucji wody i ciepła. 

POWOGAZ koncentruje się również na ochronie środowiska, bezpieczeństwie i społeczeństwie. Grupa Apator jest przyjazna środowisku, dba o ekologię, prowadząc racjonalną gospodarkę materiałami, energią i wodą. Wspiera społeczności lokalne i aktywnie uczestniczy w wydarzeniach kulturalnych, naukowych i sportowych.

W Terme.pl znajduje się wiele wyrobów POWOGAZ. Wśród nich można odszukać np.:

  • wodomierze POWOGAZ;
  • moduły komunikacyjne do ciepłomierza POWOGAZ;
  • moduł radiowe POWOGAZ.

Produkty POWOGAZ są polecane przez instalatorów. Montuje się je zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w obiektach publicznych. To świadczy o ich niezawodności i solidnym wykonaniu – awarie danych systemów występują bardzo rzadko, co pozwala unikać ponoszenia kosztów ewentualnych napraw.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1134 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-21
towar zgodny.polecam
2024-06-16
Szybko, sprawnie. Idealnie
pixel