Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

KRZACZEK

KRZACZEK to polskie przedsiębiorstwo, które zostało założone w 1987 roku. Firma zajmuje się produkcją kotłów grzewczych (węglowych, na biomasę, na ekogroszek itp.). Marka oferuje artykuły wysokiej jakości, a do ich wytwarzania wykorzystuje wieloletnie doświadczenie, wiedzę, innowacyjność i nowoczesne technologie. Produkowane piece spełniają wymagane standardy i są odpowiedzią na oczekiwania rynku. Ich funkcjonalność i wydajność to główne atuty, dzięki którym są znane nie tylko w kraju, ale i na arenie międzynarodowej. Każdy z kotłów jest starannie testowany pod względem bezpieczeństwa i efektywności energetycznej. Ich szeroki zakres mocy sprawia, że można je instalować zarówno w niewielkich domach jednorodzinnych, jak i w pawilonach handlowych czy halach przemysłowych – wszystko zależy od danej potrzeby.

Produkty KRZACZEK w Terme.pl

Wszystkie wyroby marki KRZACZEK dostępne w Terme.pl to kotły, które dzięki swoim niewielkim wymiarom ułatwiają montaż w każdym pomieszczeniu. Wśród dostępnych artykułów firmy w sklepie można znaleźć np.: 

  • kotły na pellet KRZACZEK; 
  • kotły na węgiel KRZACZEK; 
  • kotły na ekogroszek KRZACZEK;
  • sterowniki do kotłów KRZACZEK.

Kotły KRZACZEK cechują się najwyższą jakością, solidnym wykonaniem i niezawodnością. Zaprojektowane i wyprodukowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie spełniają oczekiwania zarówno firm budowlanych, jak i klientów indywidualnych. Dodatkowym ich atutem jest obniżony współczynnik emisji spalin do środowiska, a możliwość zastosowania odpowiedniego sterownika, umożliwia stałą kontrolę ich pracy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1202 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-24
Zamówienie zostało zrealizowane szybko. Bardzo dobry kontakt telefoniczny.
2024-07-21
Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam.
pixel