Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

KOSPEL

KOSPEL to polska marka, która zajmuje się produkcją elektrycznych urządzeń grzewczych, zasilających systemy centralnego ogrzewania i C.W.U. Firma została założona w 1990 roku w Koszalinie w województwie zachodniopomorskim. Aktualnie zasięg przedsiębiorstwa ma charakter globalny. Wyszkolony personel KOSPEL dba o najdrobniejsze szczegóły na każdym etapie produkcji, a kolejne inwestycje w nowoczesne technologie pozwalają na ciągły rozwój marki. Wszystkie wyroby są projektowane przez wykwalifikowanych inżynierów, a urządzenia wytwarzane są na najlepszych liniach produkcyjnych.

Szeroki wybór produktów KOSPEL w sklepie Terme.pl

Szeroka oferta modeli marki KOSPEL w Terme.pl umożliwia dobranie właściwego rozwiązania do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. Ich znakomita jakość sprawia, że charakteryzują się wysoką efektywnością pracy. W sklepie znajdują się np.:

  • zawory 3-drogowe KOSPEL;
  • zestawy pompy ciepła monoblok KOSPEL;
  • anody magnezowe KOSPEL;
  • wymienniki C.W.U. KOSPEL;
  • zasobniki buforowe KOSPEL;
  • podgrzewacze przepływowe KOSPEL;
  • elektryczne kotły centralnego ogrzewania KOSPEL;
  • czujniki temperatury KOSPEL;
  • moduły obiegu grzewczego KOSPEL;
  • grzałki elektryczne z termostatem KOSPEL.

W zależności od potrzeby można wybrać produkt, który spełni oczekiwania i potrzeby Klienta.

Elektryczne podgrzewacze KOSPEL

Elektryczny podgrzewacz wody KOSPEL to urządzenie służące do ogrzewania wody za pomocą energii elektrycznej. Składa się ono z grzałki elektrycznej i zbiornika na wodę. Dzięki niemu użytkownicy mogą cieszyć się ciepłą wodą bez ograniczeń. Jednocześnie pobór prądu następuje wyłącznie w czasie przepływu wody, dlatego jest to ekonomiczne rozwiązanie dla Twojego domu. Dodatkowo podgrzewacze mają wysoką klasę energetyczną. KOSPEL jako wieloletni producent tego typu sprzętów ma ogromne doświadczenie, które pozwala mu ciągle udoskonalać swoje produkty. 

Elektryczne kotły C.O. KOSPEL

Przedsiębiorstwo słynie z produkcji kotłów o różnej mocy. Każdy kocioł elektryczny KOSPEL to wysokiej klasy urządzenie ze sterowaniem pogodowym i regulacją temperatury wody w instalacji centralnego ogrzewania. Innowacyjna technologia, wydajność i bezobsługowość sprawiają, że piec KOSPEL to znakomity wybór dla każdego Klienta. Dodatkowymi atutami jest prosty montaż i brak konieczności dostępu do komina, a możliwość współpracy z ogniwami fotowoltaicznymi powoduje zdecydowane obniżenie kosztów ogrzewania. Piec elektryczny KOSPEL jest świetną alternatywą dla innych tego typu sprzętów, dlatego warto zwrócić na niego swoją uwagę!

Pompy ciepła KOSPEL

Wielu Klientów poszukuje dziś nowoczesnych systemów grzewczych, które zagwarantują bezobsługowość i przyczynią się do ochrony środowiska naturalnego. Z pomocą przychodzą sprzęty od KOSPEL. Każda pompa ciepła KOSPEL charakteryzuje się niskim zużyciem energii i wydajnym działaniem. Klasy energetyczne A+++ lub A++ zapewniają, że praca pompy nie będzie kosztowna nawet przy niskich temperaturach. 

Urządzenia te są wielofunkcyjne. Pobierają ciepło z powietrza i są wykorzystywane do ogrzewania budynków, a dodatkowo umożliwiają podgrzewanie ciepłej wody użytkowej. Do ich najważniejszych cech zalicza się intuicyjną obsługę, znakomite parametry grzewcze, odporność zabudowy na uszkodzenia mechaniczne, estetyczne i solidne wykonanie, wysoki współczynnik efektywności energetycznej, gwarancję komfortu cieplnego, możliwość ustawienia cyklu pracy. 

Sprawdź naszą ofertę na produkty KOSPEL!

Produkty KOSPEL przeznaczone są dla mniejszych i większych obiektów. W asortymencie sklepu są akcesoria i urządzenia o różnej mocy takie jak np. podgrzewacze KOSPEL, pompy ciepła KOSPEL czy kotły elektryczne KOSPEL, dlatego można je dopasować zarówno do domu jednorodzinnego, jak i budynku użytku publicznego. 

Terme.pl to atrakcyjne ceny, szybka wysyłka i bezproblemowe zwroty. Poza tym nasza wykwalifikowana obsługa gotowa jest udzielić porad i odpowiedzieć na pytania Klientów, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1201 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-20
Sprawna obsługa, polecam
2024-07-19
Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko i sprawnie
pixel