Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

INTER-SANO

INTER-SANO to przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, produkcją i wdrażaniem na rynek wyrobów instalacyjno-sanitarnych. Jego siedziba znajduje się w Królewcu koło Mińska Mazowieckiego. Nowoczesne technologie, wieloletnie doświadczenie i wiedza wykorzystywane w procesie produkcyjnym sprawiają, że marka cieszy się niezwykłą renomą i popularnością wśród wielu klientów. Do zasobów INTER-SANO zaliczają się wysokiej klasy maszyny, dzięki którym z najwyższej jakości surowców są tworzone znakomite wyroby marki. W ofercie dostępne są m.in. spłuczki, deski WC, syfony umywalkowe, syfony brodzikowe itp. INTER-SANO jest również dostawcą zaworów napełniających i spustowych do ceramiki takich marek jak Rovese S.A. czy Grupa Armatura. 

Produkty INTER-SANO w Terme.pl

W Terme.pl każdy inwestor i instalator może zaopatrzyć się w potrzebne materiały, produkty i narzędzia bez względu na etap budowy czy remontu. Wśród asortymentu sklepu znajdują się również wyroby INTER-SANO. Są to artykuły doceniane na rynku, wysokiej jakości i niezawodne takie jak np.:

  • deski sedesowe INTER-SANO;
  • spłuczki dolnopłuki INTER-SANO;
  • zawory spustowe INTER-SANO;
  • zawory napełniające INTER-SANO.

INTER-SANO ma własne laboratorium, w którym przeprowadzane są wszystkie potrzebne testy i badania na produktach. Poza tym każdy z nich jest wytwarzany zgodnie z panującymi polskimi i unijnymi normami. Priorytetem firmy jest zapewnienie klientowi takich wyrobów, dzięki którym wszelkie systemy będą działać przez wiele lat bez konieczności wymiany danych elementów i ponoszenia dodatkowych kosztów napraw.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1150 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-23
Jak najbardziej POLECAM. Szybko i profesjonalnie.
2024-06-23
Szybka wysyłka towar zgodny z opisem, polecam
pixel