Opinie o Nas         

INOX (44)

Filtrowanie
Podkategorie
Cena
od do

Marka INOX Polska rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku. Jej siedziba znajduje się w Tychach. Jest to wiodący producent produktów ze stali nierdzewnej. Początkowo zajmował się głównie instalacją systemów elektrycznych i sanitarnych. Z biegiem czasu INOX dostrzegł jednak niezwykły potencjał w stopie żelaza z węglem. 

  • 1
  • 2

Produkty INOX w sklepie Terme.pl

INOX szczególny nacisk kładzie nacisk na zaangażowaną i profesjonalną obsługę Klienta. Filozofia marki opiera się na zrozumieniu potrzeb Klientów i szybkiej reakcji na ich oczekiwania, a przy tym traktuje ich jak partnerów w biznesie i dąży do długotrwałych relacji. 

W Terme.pl dostępna jest cała gama najwyższej jakości wyrobów ze stali kwasoodpornej od INOX. Wśród nich są m.in. różnego rodzaju:

  • wężyki do baterii INOX;
  • wężyki redukcyjne INOX;
  • wężyki nakr.-wkr. INOX.

Stal kwasoodporna jest odporna na korodowanie, niepodatna na działanie wysokich temperatur i innych niekorzystnych czynników zewnętrznych. Wyroby te są łatwe w czyszczeniu. Wszystkie te cechy sprawiają, że łączy ona w sobie efektywność z funkcjonalnością.

Produkty INOX spełniają określone wymagania, a także zdobywają branżowe certyfikaty i wyróżnienia w konkursach. Są one znane z wyjątkowej jakości, ponieważ marka starannie przeprowadza rygorystyczne testy i badania, dbając przy tym o każdy szczegół w procesie produkcyjnym. Wszystko po to, aby dostarczyć Klientom akcesoria, na których mogą polegać przez wiele lat. 

Wyroby oferowane przez Terme.pl cechują się najkorzystniejszym na rynku stosunkiem jakości do ceny. Nasi pracownicy służą fachową poradą w zakresie doboru odpowiednich elementów i gatunku stali nierdzewnej do danego projektu. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem. Zapraszamy!

pixel