Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

IMMERGAS

Marka IMMERGAS jest liderem w branży grzewczej. Jest to jedna z firm, która dostarcza na rynek nowoczesne technologie grzewcze zarówno do budynków mieszkalnych, jak i obiektów komercyjnych, publicznych oraz deweloperskich. Jako pierwsza firma w Polsce wprowadziła do sprzedaży kotły kondensacyjne, które obecnie są jednym z najpowszechniejszych sposobów ogrzewania domów i produkcji ciepłej wody. 

Zadbaj o ciepło w swoim domu z kotłami IMMERGAS

Innowacyjne i nowoczesne rozwiązania to zamontowane kotły IMMERGAS sprawiają, że w każdym domu są obecne maksymalna oszczędność i optymalny komfort cieplny. 

Bez względu na to, czy wybierzesz piec jednofunkcyjny IMMERGAS, czy piec dwufunkcyjny IMMERGAS staniesz się właścicielem jednego z najbardziej wydajnych urządzeń grzewczych na rynku. Działają praktycznie bezobsługowo i są ekologiczne. 

Piece gazowe IMMERGAS to sprzęty bardzo popularne i cieszące się znakomitą renomą wśród inwestorów i instalatorów z branży grzewczej. Zapewne przyczyniła się do tego rozbudowana gama produktowa marki. 

Wybierając kotły z oferty producenta, bez problemu można zaspokoić potrzeby niewielkich mieszkań, jak i dużych domów, a także wszelkie wymagania ich użytkowników. Należy dokładnie zastanowić się, czy piec ma służyć tylko do ogrzewania powietrza, czy też do ogrzewania wody użytkowej. Istotna jest moc urządzenia, a w przypadku sprzętów IMMERGAS plusem jest szeroki zakres jej modulacji. Kubatura pomieszczeń, stan izolacji obiektu, stan stolarki okiennej, ilość domowników i ilość łazienek to także kwestie, które wpływają na dobór odpowiedniego kotła.

Piece IMMERGAS – popularne modele w sklepie Terme

W Terme.pl można zakupić wiele produktów marki IMMERGAS takich jak np.:

  • termostaty Tybox IMMERGAS;
  • kolana koncentryczne IMMERGAS;
  • grzałki elektryczne IMMERGAS;
  • filtry magnetyczne IMMERGAS;
  • zestawy podłączeniowe do kolektorów IMMERGAS;
  • zestawy przyłączeniowe recyrkulacji c.w.u. IMMERGAS;
  • zmiękczacze wody IMMERGAS.

W sklepie znajdują się również kotły kondensacyjne IMMERGAS. Główny ich podział to podział na  kotły jednofunkcyjne i dwufunkcyjne IMMERGAS. W pierwszych z nich ogrzewana jest woda w instalacji C.O. służąca ogrzewania pomieszczeń grzejnikami lub podłogówką.  Aby móc wytworzyć ciepłą wodę użytkową, należy dodatkowo zaopatrzyć się w zasobnik C.W.U., gdzie gromadzona jest podgrzana woda. Przykładem ze sklepu Terme.pl może być piec gazowy jednofunkcyjny IMMERGAS Victrix Exa. 

Piec dwufunkcyjny może mieć wbudowany zasobnik C.W.U. lub mieć dodatkową funkcję przepływową. Kotły przepływowe mają za zadanie przygotować ciepłą wodę w przepływie Oznacza to, że zimna ciecz wpływa do kotła, gdzie jest ogrzewana i potem trafia do kranu. Przykładem takiego kotła jest piec dwufunkcyjny IMMERGAS Victrix Tera.

Piec gazowy IMMERGAS – sprawdź, jakie daje Ci korzyści!

Ogrzewanie to niezbędny element, który należy dokładnie zaplanować, budując nowy dom lub modernizując stary obiekt. Istnieje wiele sposobów na ogrzanie danego budynku. W przypadku węgla lub drewna takie rozwiązania są nieprzyjazne środowisku, a z kolei inwestycja w pompę ciepła to dla wielu inwestorów zbyt wysoki koszt  początkowy. Wówczas warto zwrócić swoją uwagę w kierunku marki IMMERGAS. 

Piec gazowy IMMERGAS daje możliwość uzyskania w danym pomieszczeniu wybranej temperatury w określonym czasie. Obsługa sprzętu jest prosta i intuicyjna, a ustawienia pozwalają na kontrolę włączania i wyłączania go w wyznaczonych godzinach. Dodatkowym jego atutem są kompaktowe rozmiary i brak konieczności organizowania przestrzeni np. na węgiel. 

Kocioł gazowy IMMERGAS ogrzewa też wodę, dlatego nie trzeba zaopatrywać się w inny sprzęt do tego przeznaczony. Ogrzewanie domu w taki sposób jest świetne i bezproblemowe, a pracę kotła kontroluje się przy pomocy panelu. 

Należy szczególnie podkreślić, że doświadczenie firmy IMMERGAS idzie w parze z bardzo dobrze rozwiniętą siecią serwisową, dlatego każdy Klient może być pewny, że zawsze otrzyma pomoc w przypadku niespodziewanej awarii. Nie wahaj się i sprawdź ofertę sklepu Terme.pl!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1151 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
Jak zawsze szybko i sprawnie
2024-06-23
Szybka wysyłka towar zgodny z opisem, polecam
pixel