Opinie o Nas         

HUSTY (23)

Filtrowanie
Podkategorie
Cena
od do
Pokaż tylko

HUSTY jest polską firmą z Krakowa, zajmującą się produkcją armatury zabezpieczającej i regulacyjnej do systemów grzewczych, wodociągowych i uzdatniania wody. Marka w swoim asortymencie ma wiele urządzeń innych znanych firm takich jak SPIROTECH czy SYR. Na stronie www producenta można znaleźć nie tylko ofertę wyrobów, ale także wsparcie techniczne, różnorodne katalogi branżowe i specjalny program doboru zaworów bezpieczeństwa SYR. Ponadto obsługa zawsze służy fachową radą i pomocą w zakresie metod uzdatniania wody oraz automatyki układów grzewczych z kotłami olejowymi, gazowymi i stałopalnymi.

Produkty HUSTY w Terme.pl 

W Terme.pl można znaleźć wiele przydatnych wyrobów i akcesoriów remontowo-budowlanych, które ułatwiają pracę. Dostępne są również produkty marki HUSTY, które gwarantują najwyższą jakość połączeń i skuteczność działania danego systemu. Są to np.:

  • zabezpieczenia termiczne HUSTY;
  • zabezpieczenia stanu wody HUSTY;
  • reduktory ciśnienia HUSTY;
  • zawory bezpieczeństwa HUSTY;
  • separatory powietrza HUSTY;
  • zawory napełniające HUSTY.

Trwałość i wydajność akcesoriów instalacyjnych oraz narzędzi HUSTY są doceniane przez liczne grono klientów. Ich solidność potwierdzają zdobyte branżowe certyfikaty i wyróżnienia. Dzięki temu konsument może mieć pewność, że firma jest najlepsza na rynku. HUSTY liczne sukcesy zawdzięcza nie tylko produktom, lecz również pracownikom. Fachowa obsługa, udzielanie profesjonalnych porad i szybka pomoc to główne atuty marki.

pixel