Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

HEWALEX

HEWALEX to firma, której początki sięgają lat 90. Wówczas marka zajęła się produkcją pierwszych w Polsce kolektorów słonecznych. Obecna działalność przedsiębiorstwa związana jest wyłącznie z branżą Odnawialnych Źródeł Energii i opiera się na produkcji oraz dystrybucji instalacji solarnych, instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła. HEWALEX odnosi sukcesy nie tylko na polskim rynku, lecz również za granicami państwa.

Produkty HEWALEX w Terme.pl

W Terme.pl można zakupić wiele znakomitych produktów marki HEWALEX. Wielu instalatorów i inwestorów poleca tę firmę, twierdząc, że jest to najlepszy wybór na rynku. W sklepie dostępne są np.:

  • pompy ciepła HEWALEX;
  • podgrzewacze z pompą ciepła HEWALEX;
  • pompy ciepłą wody basenowej HEWALEX;
  • uchwyty HEWALEX;
  • przyłącza elastyczne HEWALEX.

Firma HEWALEX dostarcza swoim Klientom artykuły najwyższej jakości, sprawdzonych przez szereg badań, oparte na nowoczesnych rozwiązaniach. Wykwalifikowana i doświadczona kadra uczestniczy w wielu w międzynarodowych projektach badawczo-rozwojowych, a ciągły rozwój technologiczny i wzrost potrzeb rynkowych, narzuca wykorzystywanie coraz nowszych metod produkcji, jak np. technologia łączenia absorberów, czyli zgrzewanie ultradźwiękowe i spawanie laserowe.

Należy wspomnieć, że produkty wyróżniają ponadstandardowe okresy gwarancji, które zapewniają opłacalność inwestycji w energooszczędne urządzenia. W parze z wytrzymałością wyrobów idzie konkurencyjna cena, co jest dodatkowym atutem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1134 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-16
Szybko, sprawnie. Idealnie
2024-06-15
Szybko i bez zastrzeżeń
pixel