Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

GUMA

GUMA to przedsiębiorstwo istniejące od lat 90. XX wieku. Jego aktywność opiera się na wytwarzaniu artykułów z gumy, gumowo-metalowych i metalowych. Są to np. profile gumowe, gumy dywanowe, elastomery, tulejki i rolki gumowe, zaślepki gumowe, przelotki gumowe, przewody paliwowe itp. Specjalnością tej marki jest zaawansowane frezowanie CNC i kompleksowe projektowanie CAD/CAM 3D, dlatego wprowadzenie nowego wyrobu na rynek jest bardzo szybkie. Dzięki temu klienci marki praktycznie nie ponoszą kosztów jego projektowania i wdrożenia.

Produkty GUMA w ofercie Terme.pl

Terme.pl to miejsce, które wyróżnia się znakomitym i bogatym asortymentem, z którego chętnie korzystają klienci indywidualni i specjaliści z branży. Sklep wprowadził na swoje półki także produkty marki GUMA. W ofercie znajdują się głównie uszczelki o różnych rozmiarach m.in.:

  • manszety GUMA;
  • uszczelki PCV GUMA;
  • uszczelki IN SITU GUMA;
  • uszczelki do rur karbowanych GUMA.

 

Produkty GUMA są wykorzystywane m.in. w branży motoryzacyjnej, maszynowej, wojskowej, rolniczej, tekstylnej, górniczej, hutniczej, budowlanej, spożywczej, chemicznej, energetycznej, paliwowej, hydraulicznej i drzewno-papierniczej. Przedsiębiorstwo wykorzystuje takie innowacje jak kriogeniczne oczyszczanie gumowych detali z form produkcyjnych. Z kolei projekty poszczególnych wyrobów i form wtryskowych marki GUMA są realizowane za pomocą nowoczesnych technik 3D.

Wszelkie produkty marki GUMA są solidnie wykonane i wytrzymałe, charakteryzują się też dobrymi parametrami i szerokim zakresem zastosowań. To, co je wyróżnia na tle konkurencji to szybki i prosty montaż oraz wysoka szczelność. Dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów do ich produkcji wykazują elastyczność i odporność na uszkodzenia oraz obciążenia dynamiczne. Uszczelki od tej firmy mogą być mocowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów, dlatego są wszechstronne i praktyczne. 

GUMA z roku na rok rozrasta się, poszerzając swoją działalność i planując wydatki na rozwój nowych technologii i indywidualnych rozwiązań. Park maszynowy wyposażony w nowoczesne urządzenia i nowoczesna hala produkcyjna sprawiły, że marka jest samowystarczalna, a jej usługi są kompleksowe. Dzięki temu wyroby marki są chętnie wybierane przez grono inwestorów i instalatorów.

Zapraszamy do zakupów w Terme.pl i gwarantujemy, że najwyższa jakość wyrobów, - profesjonalna obsługa, krótki czas oczekiwania na realizację zlecenia i stałe zapasy magazynowe, to coś, co nas szczególnie wyróżnia na rynku!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1123 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-15
Szybko i bez zastrzeżeń
2024-06-11
5
pixel