Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

GRUNDFOS

GRUNDFOS to firma wytwarzająca pompy, silniki elektryczne do pomp, sterowniki do pomp itp. Jej początki sięgają roku 1945 roku w Danii – wówczas została założona przez Poula Due Jensena. Współcześnie pompy obiegowe marki są używane do ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Stosuje się je m.in. w domach prywatnych, w budynkach publicznych, szpitalach. W sektorze zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków GRUNDFOS posiada asortyment różnorodnych rodzajów pomp do nawadniania, do szklarni, do kanalizacji itd.  

Produkty GRUNDFOS w Terme.pl

W Terme.pl można znaleźć:

  • pompy zatapialne GRUNDFOS;
  • pompy obiegowe GRUNDFOS;
  • pompy do przetłaczania kondensatu GRUNDFOS;
  • systemy dezynfekcji GRUNDFOS;
  • zestawy kablowe GRUNDFOS.

Firma zwraca szczególną uwagę na zrównoważony rozwój. Dba nie tylko o wysoką jakość oferowanych produktów, lecz także o zwiększanie potencjału swoich pracowników, klimat i zmniejszenie emisji dwutlenku węgla oraz wdrażanie innowacyjnych, lecz odpowiedzialnych rozwiązań w zakresie produkcji nowych artykułów. GRUNDFOS podkreśla znaczenie poszanowania i ochrony środowiska dla ludzi, przedsiębiorstw i całej Ziemi.

Trwałość i niezawodność wyrobów marki GRUNDFOS sprawia, że są one bardzo często wybierane przez instalatorów zarówno tych realizujących pojedyncze inwestycje, jak i także tych, którzy wykonują prace o szerszym zakresie. Dbałość o wysoką jakość w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami czyni markę odpowiednim wyborem dla każdego Klienta.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1134 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-18
Zamówienie dotarło szybko. Polecam
2024-06-18
Bardzo szybka wysyłka. Wszystko ok.
pixel