Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

GELDBACH

GELDBACH Gruppe GmbH & Co. KG została założona w Niemczech w latach 70. XX wieku przez dr Manfreda Geldbacha. Aktualnie zrzesza aż 32 firmy na całym świecie. Aż cztery z nich to marki wytwarzające kołnierze, kształtki i kolana. Pozostałe przedsiębiorstwa zajmują się głównie magazynowaniem i dystrybucją tych produktów.

Produkty GELDBACH w ofercie Terme.pl

W 2005 roku Grupa GELDBACH stworzyła spółkę GELDBACH Polska. Na początku działalności polski oddział GELDBACHA był odpowiedzialny za hurtową dystrybucję stalowych elementów rurociągowych z fabryk niemieckiej centrali. Kilka lat później holding kupił polskiego producenta kołnierzy, czyli firmę Inwit Armatura, poszerzając swój asortyment. 

Obecnie GELDBACH Polska zajmuje się produkcją i dystrybucją stalowych elementów rurociągowych dla hurtowni oraz firm instalacyjnych. W ofercie Terme.pl można znaleźć wyroby pochodzące wyłącznie od renomowanych marek. Wśród nich jest także firma GELDBACH. W asortymencie sklepu znajdują się kołnierze do króćców o różnych rozmiarach: 

  • kołnierze do króćców PEHD-STAL FI 110/100 ocynk GELDBACH; 
  • kołnierze do króćców PEHD-STAL FI 160/150 ocynk GELDBACH;
  • kołnierze do króćców PEHD-STAL FI 63/50 ocynk GELDBACH; 
  • kołnierze do króćców PEHD-STAL FI 110/100 ocynk GELDBACH.

 

Cechy produktów marki takie jak innowacyjność, szeroki wybór, bezpieczeństwo, ergonomiczny design, a także profesjonalne wsparcie techniczne doradców, sprawiają, że firma jest jednym z liderów w branży. Dzięki zaangażowaniu w rozwój technologiczny i partnerskiemu podejściu do klientów GELDBACH spełnia ich najwyższe oczekiwania w zakresie jakości i wydajności.

GELDBACH to pionier w stosowaniu nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań w produkcji armatury przemysłowej. Firma ta inwestuje znaczne środki w badania i rozwój, aby stale podnosić wydajność swoich produktów. Dzięki temu są one nie tylko skuteczne, ale także zgodne z najnowszymi trendami i wymaganiami branżowymi.

Bezpieczeństwo i efektywność są priorytetami dla marki. Wszystkie artykuły są starannie testowane i certyfikowane. Każdy z producentów Grupy GELDBACH ma certyfikaty ISO 9001, PED i TÜV, które świadczą o bezpieczeństwie, jakości i uznaniu klientów. Ich produkty są dostarczane do znaczących firm chemicznych i petrochemicznych. Największymi Klientami Grupy są np.: Dubaj Petroleam Est ENOC czy NiGC. Towar jest również skierowany do klientów indywidualnych, a dodatkowo bez problemu można uzyskać wyroby na specjalne zamówienie.

Zapraszamy na zakupy do Terme.pl!

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1149 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-23
Ok
2024-06-23
Szybka wysyłka towar zgodny z opisem, polecam
pixel