Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

GEB

GEB to francuska firma, która rozpoczęła swoją działalność w 1860 roku, skupiając się na produkcji mastyki do połączeń przydatnej przy konserwacji i budowie maszyn parowych. Kilkadziesiąt lat później wraz z rozpowszechnieniem centralnego ogrzewania w budynkach, GEB poszedł za potrzebą rynku i zweryfikował swoje produkty, znajdując im nowe zastosowanie w uszczelnianiu instalacji grzewczych i sanitarnych.

Produkty GEB w ofercie Terme.pl

GEB to marka, która nieustannie inwestuje w badania i rozwój, aby tworzyć produkty dostosowane do zmieniających się potrzeb rynku. Zespół inżynierów i specjalistów pracuje nad opracowywaniem nowoczesnych technologii i materiałów, które zapewniają im wysoką jakość i trwałość. Jedną z głównych cech wyróżniających produkty GEB jest bezpieczeństwo ich użytkowania. 

Każdy z nich jest starannie testowany pod kątem odporności i ostrożności, co sprawia, że są one niezawodne w użyciu zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów-majsterkowiczów. Od samego początku założyciele marki koncentrowali się na opracowywaniu produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości i efektywności, dzięki czemu zdobyła ona zaufanie klientów na całym świecie.

Produkty GEB zagościły na polskim rynku już wiele lat temu. Jednym z  najbardziej znanych wyrobów marki jest pasta uszczelniająca nietwardniejąca do złączy gwintowych metalowych w instalacjach rurowych lub grzewczych GEBATOUT. W Terme.pl dostępne są m.in.:

  • pasty uszczelniające GEBATOUT 80 g GEB;
  • pasty uszczelniające GEBATOUT 200 g GEB;
  • pasty uszczelniające GEBATOUT 500 g GEB.

 

Firma koncentruje się na zapewnieniu klientom kompleksowego wsparcia i dostarczaniu rozwiązań, które spełniają najwyższe standardy jakości oraz zaspokajają ich indywidualne potrzeby. Dodatkowo GEB dba o środowisko naturalne i podejmuje działania mające na celu minimalizację negatywnego wpływu swojej produkcji na ekosystem. Wszystkie artykuły marki są produkowane z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju i spełniają najwyższe standardy ekologiczne. 

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym Terme.pl. Z przyjemnością odpowiemy na pytania dotyczące asortymentu, w którym znajdują się wyroby marki GEB. W przypadku problemów z zamówieniem pomocy udzielą pracownicy obsługi klienta. Warto skorzystać z naszej oferty, gdyż wśród konkurencji wyróżnia nas najwyższa jakość świadczonych usług z realizacją w ciągu 24 godzin i atrakcyjne ceny. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania każdego konsumenta i aby nawiązana współpraca był długofalowa

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1134 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-18
Zamówienie dotarło szybko. Polecam
2024-06-15
Zamówienie dosyć szybko dostarczone, jestem zadowolona
pixel