Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

GALMET

GALMET prowadzi swoją działalność od 1982 roku. Jest to polska marka, zajmująca się produkowaniem urządzeń grzewczych, sanitarnych i wentylacyjnych. Długoletnie doświadczenie w wytwarzaniu najwyższej klasy sprzętów tego typu sprawiło, że GALMET oferuje wyłącznie artykuły gwarantujące wysoką wydajność i trwałość. Firma stosuje wyłącznie innowacyjne i ekologiczne rozwiązania w procesie wytwarzania produktów, dlatego bardzo szybko zdobyła zaufanie klientów, stając się liderem w produkcji i sprzedaży ogrzewaczy wody, kotłów CO, zasobników buforowych czy pomp ciepła. 

Pompy ciepła GALMET

Pompy ciepła GALMET to jedne z najpopularniejszych urządzeń, służące do ogrzewania budynku. W zależności od rodzaju pozyskują ciepło z powietrza, z wody lub z gruntu. Są przyjazne środowisku, a sama ich żywotność to kilkadziesiąt.

W ofercie producenta dostępne są:

 • powietrzna pompa ciepła CWU i CO GALMET;
 • gruntowa pompa ciepła CWU i CO GALMET
 • powietrzna pompa ciepła CWU GALMET.

Pierwszy ich rodzaj to pompy ciepła pracujące w systemie powietrze-woda. Są wykorzystywane m.in. do ogrzewania pomieszczeń, do ogrzewania wody użytkowej i sterowania obiegami grzewczymi. Montuje się je na zewnątrz budynku. 

Gruntowe pompy ciepła GALMET, jak sama nazwa wskazuje, pobierają energię geotermalną, zapewniając kompleksową obsługę wszystkich instalacji, czyli m.in. CWU i CO. Instalowane są wewnątrz obiektów. 

Powietrzna pompa ciepłej wody użytkowej GALMET, pozyskując ciepło z powietrza, służy jako zewnętrzny podgrzewacz wody w danym systemie. Urządzenie to znacznie obniża koszty grzania wody i jest efektywne w użytkowaniu. 

Zbiorniki buforowe GALMET

Zbiorniki buforowe do pomp ciepła GALMET mogą pełnić różnorodne funkcje, m.in. zwiększają wydajność instalacji, łączą kilka źródeł ciepła w jeden system czy odgrywają rolę sprzęgła hydraulicznego. Dostępne są różne modele urządzeń, które w zależności od przeznaczenia różnią się pojemnością i wyposażeniem.

Nieemaliowany zbiornik buforowy GALMET ma za zadanie gromadzić ciepło wytworzone przez urządzenia grzewcze np. przez pompę ciepła. Następnie zgromadzona gorąca woda zostaje wykorzystana do zasilania systemu centralnego ogrzewania, co znacznie redukuje wydatki na ogrzewanie danego domu. Zasobniki tego typu przyczyniają się również do wydłużenia żywotności pieców grzewczych, minimalizując konieczność ich częstego włączania. Dodatkowo gwarantują ochronę przed przegrzewaniem systemu.

Bufor ciepła GALMET pozwala także wykorzystywać energię elektryczną z ogniw paneli fotowoltaicznych do podgrzewania wody i ogrzewania domu. W nowoczesnych budynkach ta woda może posłużyć też do ogrzania powietrza, które jest dostarczane do wnętrza przez rekuperator.

Szeroka oferta produktów GALMET w sklepie Terme.pl

W Terme.pl jest dostępnych wiele produktów renomowanej marki GALMET, które znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych i w obiektach użyteczności publicznej. Nasi profesjonalni doradcy dzielą się swoją wiedzą, pomagając wybrać produkty, które najlepiej spełniają oczekiwania użytkowników. W sklepie można się zaopatrzyć m.in. w:

 • elektryczny kocioł GALMET;
 • zbiornik buforowy GALMET;
 • wymienniki do pomp ciepła GALMET;
 • motoreduktor GALMET;
 • panele pokojowe GALMET;
 • sterowniki GALMET;
 • zasobnik GALMET;
 • akumulacyjny zbiornik warstwowy GALMET;
 • kombinowany zbiornik akumulacyjny GALMET;
 • rury karbowane GALMET.

GALMET zapewnia, że do jej głównych wartości, należy szczególna dbałość o zadowolenie konsumentów, idąca w parze z bezawaryjnością, niezawodnością i solidnym wykonaniem oferowanych wyrobów.

Produkty GALMET w dobrej cenie!

Terme.pl to sklep, gdzie znajdują się zaawansowane systemy instalacyjne dla Twojego domu, służące poprawie jakości życia użytkowników. Nasza oferta wyróżnia się na tle konkurencji stosunkiem jakości do ceny proponowanych wyrobów znanych i cenionych marek. 

Chcesz zakupić bufor ciepła lub piec GALMET? Zapraszamy do kontaktu! Chętnie pomożemy w indywidualnym doborze odpowiednich urządzeń instalacyjnych i już możemy zagwarantować, że będzie to produkt, który posłuży przez lata, a Ty nie będziesz musiał się martwić o konieczności ponoszenia niespodziewanych kosztów napraw ewentualnych awarii!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1149 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-23
Znalazłem piec taniej tzn. Sam mnie znalazł przez spam w necie ale już po fakcie, warto grzebać i szukać
2024-06-22
Drugie zamówienie, wszystko szybko, sprawnie i profesjonalnie.
pixel